نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف تاج گل 2300 ساله در يونان

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/11/12
در جریان اجرای پروژه احداث مترو در یونان یک تاج گل طلا کشف شد . در جریان اجرای پروژه احداث مترو در شهر تاریخی «تسالونیکی» در یونان یک تاج گل طلا به همراه ده‌ها اثر تاریخی کشف شدند . این تاج گل قدمتی 2300 ساله داشته و به احتمال فراوان محل کشف آن یک قبرستان مردمان یونان فعلی در هزاران سال قبل بوده است . کشف این آثار در جریان پروژه احداث متروی تسالونیکی در شرایطی صورت می‌گیرد که از سال 2006 که این پروژه آغاز شده حدود 23 هزار اثر تاریخی کشف شده‌اند که این امر بارها تاریخ بهره‌برداری از این پروژه را تا سال 2017 به تاخیر انداخته است . در ماه ژوئن نیز در جریان اجرای پروژه احداث مترو در تسالونیکی 70 متر از بقایای یک جاده‌ تاریخی به قدمت تقریبی 2000 سال که توسط رومی‌ها بنا شده است کشف شد . در این جاده آثار حکاکی کودکان و چرخ ارابه‌ها بر روی سنگ‌های مرمر سطح این جاده قدیمی دیده می‌شود و همچنین در محل اکتشاف این جاده‌ تاریخی ، بقایایی از چراغ‌ها و ابزارها و همچنین ستون‌های مرمری پیدا شده است . به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس ، در فوریه 2012 نیز در جریان پروژه احداث متروی این شهر بقایای یک شهر تاریخی با قدمتی 1900 ساله شامل ده‌ها شیء تاریخی شامل حلقه‌های طلا به همراه بقایای چندین خانه و کلیسا کشف شدند که نشان دهنده‌ تاریخ غنی این شهر کشف شده است که به احتمال فراوان در عصر بیزانس رونق فروانی داشته است . در حال حاضر پروژه احداث خط مترو متوقف شده و کاوش برای کشف دیگر آثار تاریخی احتمالی همچنان ادامه دارد .