نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ترکيه امسال به رکورد 33 ميليون گردشگر مي‌رسد

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/11/12
کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند ، ترکیه در سال جاری میلادی میزبانی از 33 میلیون گردشگر را تجربه کند . کارشناسان «اتحادیه آژانس‌های گردشگری ترکیه» معتقدند ، ترکیه که طی سال‌های اخیر یکی از موفق‌ترین کشورهای جهان در جذب گردشگر بوده ، امسال میزبان 33 میلیون گردشگر خواهد بود . به گزارش خبرگزاری آناتولی ، جذب 33 میلیون گردشگر حدود 26 میلیارد دلار ارز وارد چرخه اقتصادی ترکیه خواهد کرد که این امر ایجاد هزاران شغل جدید در این کشور را در پی خواهد داشت . همچنین طبق برآورد اتحادیه آژانس‌های گردشگری ترکیه ، مقصد بیشتر گردشگران این کشور شهرهای استانبول و آنتالیا خواهد بود . در این شرایط دولت ترکیه قصد دارد تا سال 2023 درآمدش از محل صنعت گردشگری را دو برابر کند . در حال حاضر ترکیه سالانه حدود 25 میلیارد دلار از محل صنعت گردشگری درآمد دارد و دولت این کشور همچنین قصد دارد این رقم را به 50 میلیارد دلار در سال 2023 برساند . کارشناسان نیز پیش‌بینی می‌کنند ترکیه در سال 2023 با قرار گرفتن در جمع پنج مقصد برتر گردشگری جهان ، میزبان 50 میلیون گردشگر باشد .