نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

صداي عشاير قم در پايتخت

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/11/12
مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری قم از حضور عشایر این استان قم در نمایشگاه صدای عشایر در تهران خبر داد . "علی‌رضا ارجمندی" افزود : جمعی از عشایر استان قم با هماهنگی انجام شده با حضور در این نمایشگاه به برپایی سیاه چادر ، نشان دادن آداب و رسوم سنتی ، نمایش لباس‌های محلی ، وسایل زندگی ، غذاها و شیرینی‌جات ، صنایع دستی و هنرهای سنتی خود در کنار عشایر استان‌های دیگر می‌پردازند . وی ادامه داد : هتل‌ها ، مجتمع‌های پذیرایی و گردشگری بین‌ راهی ، دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی مجری تورهای ارزان قیمت و قم‌گردی ، هنرمندان هنرهای سنتی و صنایع دستی استان قم در این نمایشگاه ضمن معرفی مهمترین جاذبه‌های طبیعی ، مذهبی و گردشگری استان ، خدمات اقامتی و خدماتی خود را در 20 غرفه به بازدید کنندگان عرضه می‌کنند . بر اساس این گزارش ، نمایشگاه صدای عشایر از روز 14 بهمن سال جاری به مدت پنج روز در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می‌شود .