نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سنگفرش‌هاي ريو کدگذاري شدند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/11/11
سواحل زیبای ریو دو ژانیرو در برزیل جذابیت جدیدی برای توریستها پیدا کرده است . به گزارش روز شنبه جام جم آنلاين به نقل از يورونيوز ، اگر تا به حال گردشگران این شهر را با سنگفرشهای سیاه و سفید مشهورش می شناختند ، حالا موزاییکهایی به همان رنگ در کفپوشهای این شهر نصب شده اند که جلوه ای از هم آغوشی تکنولوژی و سنت در ریو است . این موزاییکهای سیاه و سفید در واقع حامل اطلاعات موسوم به کیو-آر یا پاسخ سریع هستند . سنگ تراش این پروژه می گوید : «این یک چالش بود . من 27 سال بر روی سنگفرشهای پرتغال کار کرده ام اما این پروژه بزرگترین چالش حرفه ای من بود .» افراد می توانند با موبایلهای هوشمند خود از این موزاییکها عکس بگیرند و به وسیله اپلیکیشنهای خوانش این کدها اطلاعات مربوط به شهر ریودوژانیرو را بلافاصله از طریق اینترنت دریافت کنند . قرار است سی نمونه از این کدهای کیو-آر در نقاط مختلف شهر نصب شود تا دسترسی حدود دو میلیون گردشگر خارجی که سالانه از ریو بازدید می کنند به اطلاعات این شهر ساده تر شود .