نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

رونمايي طرح ملي گردشگري ساحلي

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/11/11
بزرگترین طرح ملی گردشگری ساحلی دریای خزر ، فردا همزمان با آغاز نخستین نمایشگاه بین المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران رونمایی می شود . این طرح ، نخستین طرح ملی و جامع گردشگری نوار ساحلی شمال کشور است که از آستارا تا بندر ترکمن و در ادامه تا حوزه کشورهای همسایه شمالی جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد . طرح ملی گردشگری نوار ساحلی دریای خزر با هدف توسعه گردشگری دریایی ، جذب سرمایه گذاری خارجی ، افزایش ضریب ایمنی و امنیتی نواحی ساحلی شمال کشور ، ایجاد فرصت های جدید شغلی ، توسعه ورزش های دریایی و حفاظت از دریا و سواحل شمالی کشور تدوین شده است . مدیر عامل شرکت کشتیرانی دریای طلایی کاسپین و مجری این طرح ملی گفت : مراحل اجرایی این طرح بزرگ نیز آماده شده است و تا دو ماه آینده ، گام نخست آن شامل ایجاد خطوط کشتیرانی مسافری و مسافربری دریایی ، سواحل داخلی و حوزه کشورهای همسایه شمالی است . کاپیتان گیتی پسند با بیان اینکه طرح ملی گردشگری نوار ساحلی دریای خزر ، رونق قابل توجه به سوحل شمال خواهد داد ، اضافه کرد : با این طرح همه مسائل مختلف مربوط به سواحل از جمله ساخت و ساز در حاشیه دریا ، کشتیرانی ، گردشگری ، حفاظت از محیط زیست دریایی ، صیادی و دیگر موضوع ها ساماندهی خواهد شد . وی خاطر نشان کرد : این طرح ملی در قالب کنسرسیوم داخلی و خارجی ، با هماهنگی مسئولان ارشد نظام و هماهنگی و همکاری سه استانداری گیلان ، مازندران و گلستان انجام گرفته است . آقای گیتی پسند با بیان اینکه طرح ملی گردشگری نوار ساحلی دریای خزر شامل سه مرحله اصلی است ، گفت : این طرح با مجوز و مشارکت نهاد ریاست جمهوری ، سازمان میراث فرهنگی ، وزارت راه و شهرسازی ، وزارت کشور ، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان بنادر و دریانوردی تدوین و تهیه شد . مدیر عامل شرکت کشتیرانی دریای طلایی کاسپین افزود : در قالب این طرح ، برای توسعه گردشگری دریایی میان بنادر و سواحل داخلی و دیگر کشورهای حوزه دریایی خزر ، چند شناور و کشتی گردشگری و مسافری دریایی خریداری خواهد شد که مذاکره خرید آنها با برخی کشورها آغاز شده است . وی به اشتغالزایی این طرح اشاره کرد و گفت : با اجرای طرح ملی گردشگری نوار ساحلی دریای خزر ؛ 17 هزار شغل جدید ایجاد خواهد شد . گیتی پسند افزود : کاهش ترافیک در نوار ساحلی شمال ، کاهش حوادث و تصادف ، افزایش امنیت راه ها ، کاهش مصرف سوخت ، کاهش تخریب محیط زیست و ارتقاء سطح گردشگری دریایی با همسایه های شمالی و همچنین ایجاد سواحل گردش پذیر ساحلی و فراساحلی از دیگر مزیت های طرح ملی گردشگری نوار ساحلی دریای خزر است . نخستین نمایشگاه بین المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران با هدف ارتقاء سطح فرهنگ دریایی کشور از 8 تا 11 بهمن و با شعار quotation mark دریا ، محور توسعه quotation mark در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد .