نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

افزايش 10 درصدي قطارهاي مسافري در نوروز

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/11/09
سرپرست معاونت امور مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از افزایش 10 درصدی قطارهای مسافربری در طرح نوروزی و همچنین افزایش قابل توجه صندلی های این ناوگان ( بیش از 200 هزار صندلی ) خبر داد . فولادی گفت : برغم همه تلاشها هنوز تقاضای سفر با قطار بیش از ظرفیت عرضه است اما تلاش می کنیم در شرایط موجود هم حداکثر کیفیت را برای رضایت مسافران فراهم کنیم . فولادی گفت : طرح نوروزی از 24 اسفند تا 15 فروردین اجرا می شود و قیمت بلیت قطارها هنوز افزایش نیافته است که ممکن است در دست بررسی قرار گیرد . وی با بیان اینکه قیمت بلیت قطار ناوگان ریلی خصوصی افزایش یافته اما بلیت قطارهای ملکی رجا تغییری نکرده و دولتی است گفت : هنوز با قیمت تمام شده جابجایی مسافر در قطارها فاصله داریم . فولادی با بیان اینکه تمام ظرفیت مسافری ریلی در خدمت همه شهروندان است گفت : بلیت فروشی ویژه نداریم و همه متقاضیان برای ما یکسان هستند . وی اظهار داشت : 30 درصد پیش فروش بلیت که از نیمه دوم بهمن آغاز می شود به صورت اینترنتی خواهد بود و با توجه به اینکه ممکن است بیشتر متقاضیان به این خدمات اینترنتی دسترسی نداشته باشند بقیه پیش فروش بلیت هم حضوری خواهد بود . بنابراین گزارش همچنین قرار است سامانه جامع برنامه ریزی و نظارت بر فروش بلیت قطارهای مسافری با هدف توزیع عادلانه و جلوگیری از تخلف های احتمالی در فروش بلیت عملیاتی شود . این سامانه با هدف شفاف‌ سازی فرآیند فروش بلیت قطار و دسترسی آسان عموم مردم به خدمات حمل‌ و نقل ریلی طراحی شده است . در این سامانه هر 10 شرکت مسافری به صورت مستقل اقدام به عرضه بلیت می‌کنند در حالی که در گذشته فقط شرکت رجا ، بلیت می فروخت . با ایجاد این سامانه ؛ آژانس های مسافری امکان فروش خارج از قیمت های مصوب یا کم فروشی بلیت را ندارند . تاکنون تخلف های فروش بلیت به صورت فیزیکی و موردی رصد می شد در حالی که از طریق این سامانه نظارتی ، گران فروشی یا کم فروشی به صورت آنلاین کنترل می شود و نحوه برخورد با متخلفان و اعمال مجازات ها نیز مشخص شده است . از این طریق روابط 10 شرکت مالک قطار با راه آهن از نظر حقوقی و فنی شفاف سازی می شود . بعد از سه مرحله آزمایشی از 25 دی برخی از شرکت های مسافری از طریق این سامانه بلیت عرضه می کنند و برای پیش فروش بلیت نورزوی برای همه 10 شرکت مالک قطار عملیاتی می شود .