نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نگراني از آثار تاريخي جيرفت

تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1391/11/09
سرپرست کاوش‌های باستان‌ شناسی محوطه جیرفت این روزها بشدت نگران وضع تپه‌ها و محوطه‌های تاریخی جیرفت و رها شدن کاوش در آنهاست . يوسف مجیدزاده در یازدهمین کنگره باستان‌ شناسی کشور درباره مدیریت محوطه‌های بزرگ تاریخی با محوریت جیرفت گفت : این درست است که اگر آثار جیرفت 5000 سال دیگر هم زیر زمین بماند سالم خواهد بود ، ولی نگهبانی و حفاظت کردن از جایی که سوراخ کرده‌ایم و رها شده سخت است ، بویژه در جیرفت که نمک در آنجا زیاد است و دیواری که از خاک بیرون می‌آید ، به‌ محض خشک شدن و در صورت حفاظت نشدن پودر می‌شود . وي با یاد کردن از «ژان پرو» - باستان‌ شناس و کاوشگر محوطه شوش - گفت : او معتقد بود در نیم قرن گذشته جیرفت بزرگ‌ترین کشف باستان‌ شناسی دنیا بوده ، البته آن زمان هنوز نشانه‌های «خط» را هم در جیرفت کشف نکرده بودیم که او چنین نظری داشت . به همین دلیل ، با وجود اهمیت این محوطه ، خوب است به باستان‌ شناسان و جوانان ایرانی فرصت کاوش داده شود نه این‌ که خارجی‌ها را بیاوریم تا کاوش کنند مانند اتفاقی که چند سال پیش در جیرفت افتاد و اجازه کاوش در آنجا را به یک گروه ایتالیایی دادند .