نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

امكانات دولتي را آزاد كنيد تا سفر ارزان شود

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/11/08
عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان تهران در حالی که اعتقاد دارد طرح سفرهای ارزان‌ قیمت که در گذشته اجرا می‌شد ،‌ خوب بوده‌ ، اما دلیل توقف آن را تغییر مدیریت در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، بی‌علاقگی مردم به سفرهای گروهی ، ندادن تسهیلات و تخفیف و عملی نشدن قول‌ها دانسته و اکنون درباره‌ طرح «سفر مهر» به‌ عنوان طرحی که با عنوان توسعه‌ سفرهای ارزان قرار است در کشور اجرا شود ، معتقد است : باید فرهنگ سفر را در کشور نهادینه کنیم‌ ،‌ چون بهره‌بری را بالا می‌برد و مزایای زیادی هم برای مردم دارد . "اکبر غمخوار" گفت : سفرهای ارزان‌ قیمت در کشور باید طوری طراحی شود که مردم به جای خوابیدن در چادر و کنار خیابان ، اقامتگاه‌ها را انتخاب کنند و به گروهی سفر بروند ، چرا که انجام سفرهای دسته‌جمعی نه تنها امنیت بالایی دارد‌ ، بلکه ترافیک جاده‌ها را کاهش می‌دهد و قیمت تمام‌ شده‌ سفر را هم کم می‌کند . وی ادامه داد : هتل‌ها وقتی با گروه‌های گردشگری مواجه می‌شوند‌ ، بهتر تخفیف می‌دهند ، چون اطمینان دارند اتاق‌هایشان برای مدت بیشتری پر است ؛ اما در حال حاضر با وجود آن‌ که برخی هتل‌ها 60 تا 70 درصد ظرفیت‌شان در طول سال خالی است ، حاضر نیستند تخفیف بدهند ، تازه پول بیشتری می‌گیرند تا جبران روزهای خالی‌شان شود . او در عین حال به امکانات و خدمات در اختیار دولت که می‌تواند در خدمت گردشگران عام قرار گیرد ،‌ اشاره و اظهار کرد : دولت ،‌ امکانات گسترده‌ای در اختیار دارد که غیر شفاف از آن‌ها استفاده می‌کند ، سازمان‌ها‌ی دولتی‌ ، وزارتخانه‌ها و نهادهای زیادی هستند که اقامتگاه‌ها یا مهمان‌سراهایی را ساخته‌اند و آن‌ها را مجانی در اختیار کارمندان‌شان قرار می‌دهند‌ ؛ در حالی که اگر این امکانات آزاد شود و در اختیار مردم و آژانس‌های گرشگری قرار گیرد ،‌ هزینه‌های سفر کم‌تر می‌شود و مسافرت‌های گروهی را بهتر می‌توان سامان‌دهی کرد . غمخوار گفت : برای آزاد شدن این اقامتگاه‌ها ،‌ قانونی در مجلس مصوب شده و دولت هم پی‌گیر بوده‌ است ، ولی هنوز هیچ‌ یک از این اقامتگاه‌های دولتی‌ ، تحویل داده نشده‌اند . او در ارزیابی طرح سفرهای ارزان‌ قیمت که با شعار همگانی ، همه‌ مکانی و همه‌ زمانی کردن سفر اجرا و پس از دوره‌ای متوقف شد ،‌ بیان کرد : آن طرح ، خوب بود ؛‌ اما وقتی مسئولان عوض می‌شوند ، طرح‌ها هم متوقف می‌شوند . مردم ما نیز چندان به سفرهای گروهی علاقه نشان نمی‌دهند ، چون این فرهنگ جا نیفتاده است و مردم ما هم انسان‌هایی درون‌گرا هستند .