نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نیایشگاههای اقلیت های دینی مرمت می شود

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1390/12/15
تهران- دبیر ستاد ویژه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: مرمت و بازسازی نیایشگاه ها و اماکن مقدس اقلیت های دینی در دستور کار این ستاد قرار داد. حجت الاسلام 'فخرالدین صابری' روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: ستاد ویژه بقاع متبرکه وظیفه ایجاد هماهنگی برای مرمت، حفظ و احیای آن دسته از آرامگاه هایی را دارد که در فهرست میراث فرهنگی کشور به ثبت رسیده اند. وی با بیان اینکه مرمت و بازسازی اماکن مقدس اقلیت های دینی نیز جزو وظایف ستاد ویژه بقاع متبرکه است، ادامه داد: این ستاد سال گذشته بالغ بر 22 اثر مربوط به مسیحیان، کلیمیان، آشوریان و زرتشتیان را بازسازی کرد. صابری توضیح داد: کلیسای مسیحیان در شهرهای ارومیه، جلفا، تبریز، ارومیه، بوشهر و زرندیه در دو سال گذشته با اعتبارات ارایه شده از سوی ستاد ویژه بقاع متبرکه بازسازی شدند. دبیر ستاد ویژه بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان میراث فرهنگی همچنین از بازسازی کنیسه حیم در تهران، آتشکده های طارم و چارتاقی در زنجان، کنیسه کلیمیان در کردستان و یزد و نیز دخمه زرتشتیان در استان یزد به عنوان موارد دیگری از بازسازی های صورت گرفته توسط این ستاد نام برد. به گفته دبیر ستاده ویژه بقاع متبرکه، این ستاد در دو سال گذشته (88 و 89) بیش از پنج میلیارد ریال برای مرمت، بازسازی و استحکام بخشی بناهای مربوط به اقلیت های دینی هزینه کرده است. صابری یادآور شد: سه هزار و 450 بقعه متبرکه شامل هزار و 500 امامزاده، مسجد تاریخی، تکایا، حسینیه، مناره و 80 حوزه علمیه در فهرست میراث فرهنگی کشور به ثبت رسیده اند که مرمت و بازسازی این اماکن به عهده سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری است. خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)