نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آناميس ميزبان مهمانان نوروزي

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/11/05
میناب که در گذشته با نام‌هایی همانند آنامیس نیز خوانده می‌شده است ، این روزها به عنوان یکی از تاریخی‌ترین و دیدنی‌ترین مناطق جنوب کشور ، خود را آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی می‌کند . میناب از دیر باز در حوزه‌های اجتماعی ، تاریخی و فرهنگی در جنوب کشور شناخته شده است . وجود ابنیه‌های تاریخی متعدد در این شهرستان نشان از قدمت تاریخی آن داشته که امروزه مورد توجه بسیاری از تاریخدانان قرار دارد . در برخی از پژوهش‌ها و مطالعات تاریخی بنیان شهر میناب به زمان ساسانیان نسبت داده شده است ، اما بعضی از اسناد تاریخی موجود نشان می‌دهد این شهرستان از قدمتی بیش از 2500 سال برخوردار است . از میناب در قرون گذشته با نام‌های مینو ، مینا ، هرمز ، هارموز ، آنامیس نیز نام برده شده‌ است . به نظر برخی تاریخ‌دانان وجه تسمیه میناب ، آب فرآوان و رودخانه پر آب با آب شیرین آن بوده‌ است ، قدیمی‌ترین نامی که در کتب تاریخی و در زمان هخامنشی از میناب برده شده شهر اورگانا بوده ‌است . میناب در سال 1310 خورشیدی در تقسیمات کشوری به شهر تبدیل و در سال 1334 به شهرستان ارتقا یافت . این شهر از جنوب با شهرستان‌های بندرعباس ، و از شمال با رودان همجوار است . در سال‌های گذشته شهرستان‌هایی همانند سیریک و بشاگرد نیز در تقسیمات کشوری جزئی از میناب بود و از همین رو می‌توان در حال حاضر از میناب به عنوان دروازه این دو شهرستان نیز که در شرق آن واقع شده‌اند یاد کرد . ديدني‌هاي ميناب را از دست ندهيد قلعه بی‌بی مینو ، دریاچه سد استقلال ، پل میناب ، بندر کوهستک ، خور تیاب ، خور و تالاب آذینی ( حفاظت شده ) ، باغ‌های راونگ ، بام میناب ، قلعه‌های به جای مانده از دوره‌های تاریخی و افسانه‌ای پیش از میلاد و پنجشنبه بازار تاریخی و معروف میناب از جمله دیدنی‌ها و شنیدنی‌های این منطقه است . هر چند که در حال حاضر نیز کشاورزی و صیادی از جمله شغل‌های مردم این منطقه است ، اما بروز برخی از مسائل در سال‌های اخیر ، اشتغال مردم در این منطقه را به این دو شغل بیش از پیش کم کرده است . میناب نیز همانند بندرعباس ، قشم ، کیش ، رودان و بندر لنگه در این فصل و به ویژه روزهای پایانی سال هر ساله پذیرایی میهمانانی از داخل و خارج کشور است . آغاز بهار را در هرمزگان تجربه كنيد شهرستان‌های هرمزگان ، در فصل پاییز و زمستان از آب و هوایی معتدل برخوردار می‌شوند ، که این امر سبب شده است بسیاری از هموطنان در سراسر ایران به اغلب مناطق این استان برای گذراندن تعطیلات در این فصل بیایند . از جمله اصلی‌ترین راه‌های دسترسی به میناب می‌توان به محور ورودی شمال این شهرستان که از استان کرمان به این شهرستان منتهی می‌شود و همچنین محور بندرعباس به میناب اشاره کرد . محور دیگر ورودی به این شهرستان ، محور وارده از شرق کشور و استان سیستان و بلوچستان است که پس از گذر از جاسک به میناب منتهی می‌شود . به دلیل رکود بنادر در شهرستان میناب ، راه‌های دسترسی دریایی به این شهرستان ، رونق گذشته خود را از دست داده‌اند .