نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کاخ بي‌نگهبان بهرام پنجم

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/11/05
یک دوست‌دار میراث فرهنگی گفت : چرای گوسفندان و یادگاری‌ نویسی در محوطه‌ کاخ ساسانی سروستان کم بود ، غفلت نگهبان هم به آن ، اضافه شده است . کاخ ساسانی سروستان در استان فارس با حدود 25 هکتار وسعت یکی از بناهای ارزشمندی است که به «بهرام پنجم» تعلق دارد . تابستان امسال گزارش‌هایی درباره‌ یادگاری‌ نویسی روی بخش‌های مختلف این مجموعه و چرای گوسفند در آن منتشر شد ولی گویا هنوز شرایط مناسبی در این مجموعه‌ تاریخی برقرار نیست . در این باره ، سیاوش آریا - فعال میراث فرهنگی - گفت : چند هفته‌ پیش به کاخ بهرام پنجم در سروستان فارس رفتم و دیدم نه تنها هنوز آثار یادگاری نویسی و رهاکردن وسایل کار در مقابل چشم بازدید کنندگان و بی‌توجهی به این اثر تاریخی وجود دارد ، بلکه جالب‌تر این بود که نگهبانی که می‌بایست در جایگاه خود به پاسداری از میراث ملی مشغول باشد ، حضور نداشت . آن هم در روز تعطیلی که نسبت به دیگر روزها ، گردشگر بیشتری از آنجا بازدید می‌کند . او افزود : افرادی که برای بازدید آمده بودند با آسودگی در مکان‌هایی که تابلوی خطر سقوط وجود دارد و نباید وارد شد ، رفت‌ و‌ آمد می‌کردند که با گفت‌ و گو و راهنمایی و به سختی توانستم آن‌ها را از ورود باز دارم . وی با اشاره به اینکه این مطلب را تلفنی به معاون گردشگری استان فارس اطلاع داده‌ام ، ادامه داد : در زمان برگشت ، بالاخره نگهبان مجموعه را با چهره‌ای خواب‌آلود دیدم که از اتاقی بیرون آمد و این بسیار دردآور و نگران کننده است که نگهبانی که باید در جایگاه پست خود باشد با آسودگی و اطمینان به خواب فرو رفته بوده ، آن هم در روز تعطیل ! این فعال میراث فرهنگی با بیان اینکه معلوم نیست وضعیت در هنگام شیفت شب چگونه است ، این پرسش را مطرح کرد که اگر این نگهبانان توجیه شده و آموزش دیده بودند و می‌دانستند که این میراث نیاکانی چه ارزشی دارد ، آیا باز هم همین گونه رفتار می‌کردند ؟ البته نبود نگهبان به‌ جز مسائل دیگری مانند پارک شدن خودرو در نزدیکی کاخ ( آن هم با وجود دیوارکشی و تعیین حریم ) یا آجرهای رها شده در حریم درجه‌ یک است که چند ماه قبل برای بهسازی آورده شده است . او ابراز امیدواری کرد که مسولان در پی چاره‌جویی برای این اثر تاریخی باشند تا از این وضعیت رهایی یابد .