نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سفر به ابرها

تیتر خبر : ‌سفر به ابرها
تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/11/04
در جنوب بابل در بلنداي رشته كوه‌هاي البرز در مازندران ، روستايي است كه در آن دلتان براي زمستان تنگ نمي‌شود . زمستان‌هاي طولاني فيلبند توانسته بسياري از گردشگران را روانه اين روستاي مازندران كند . زمستان در اين منطقه زود آغاز مي‌شود و دير به پايان مي‌رسد و مي‌توان گفت نزديك به هفت ماه سال همه جا پوشيده از برف است و سرماي طاقت‌فرسايي همه جا را فرا مي‌گيرد به همين سبب در اين فصل روستا خالي از سكنه مي‌شود . به جرات مي‌توان گفت ؛ در فصل‌هاي بهار و پاييز در اين روستا و اين منطقه همه پديده‌هاي جوي ديده مي‌شود ! به طوري كه ممكن است در يك روز ابر و مه و سپس بارش باران و در پي آن تگرگ و برف ديده شود كه ناگهان با وزش باد‌ تندي ، ابرها دور شده و با نمايان‌شدن آفتاب ، رنگين‌كمان زيبايي را نيز شاهد باشيد و پس از مدتي هوا چنان صاف و آفتابي شود كه به پديده‌هاي پيش آمده‌ شك كنيد كه آيا همه اين پديده‌ها در يك روز رخ داده است !؟ براي رسيدن به فيلبند ، مي‌توانيد مسير 25 كيلومتري آمل ـ هراز را انتخاب كنيد كه پس از گذشتن از روستاي سنگچال‌ به فيلبند مي‌رسيد . در كنار بازديد از روستاي فيلبند ، ديدن روستاي سنگچال را نيز به شما پيشنهاد مي‌كنيم . ‌روستاي فيلبند از چند چشمه آب معدني نيز برخوردار است كه برخي از آنها بسيار كوچكند . چشمه لار كه يكي از چشمه‌هاي كوچك اين روستا به حساب مي‌آيد ، داراي املاح معدني بسيار خوبي است كه براي بر‌طرف‌كردن درد‌هاي كليه مناسب است . علاوه بر دوستداران طبيعت ، بيشترين گردشگران و مسافران اين منطقه را بيماران و كوهنوردان تشكيل مي‌دهند . كوهنوردان به صورت گروهي به اين منطقه سفر مي‌كنند . كوهنوردان بسياري براي بالا رفتن از قله‌هاي فيلبند و امامزاده قاسم به اين منطقه مي‌آيند كه البته قابل توجه است‌ با اين‌ كه قله فيلبند با بلنداي 3250 متر در اين منطقه قرار دارد ، اما مردم خود روستا چنين قله‌اي را نمي‌شناسند و معتقدند بلندترين نقطه‌اي كه روستا در آن قرار دارد ، قله فيلبند ناميده مي‌شود . دوچرخه‌سواران و دوستداران مسافرت با دوچرخه مي‌توانند با انتخاب مسير جاده هراز به روستاي فيلبند به راحتي مسير را طي كرده چرا كه مسير جاده هراز تا روستاي فيلبند - كه نزديك به 40 كيلومتر است - آسفالت شده و شيب مناسبي دارد و دوچرخه‌سواران به آساني مي‌توانند با ركاب‌زدن به روستاي زيباي فيلبند دسترسي پيدا كنند . به دليل اين كه اين منطقه ، منطقه‌اي كوهستاني به حساب مي‌آيد از گياهان دارويي خاصي برخوردار است و بسياري از افرادي كه در زمينه گياهان دارويي و كشت يا گردآوري اين گياهان دارويي فعاليت مي‌كنند ، در فصل‌هاي مختلف راهي اين منطقه مي‌شوند تا از گياهان دارويي اين منطقه استفاده و بهره لازم را ببرند . ‌يكي از زيبايي‌هاي فيلبند اين است كه اين روستا بر فراز ابرها قرار دارد و بيشتر روزها همه جا را ابر و مه فرا گرفته است و چشم‌اندازي زيبا را به وجود مي‌آورد . در صورتي كه ابر و مه وجود نداشته باشد و هوا به طور كامل صاف و آفتابي باشد ، مي‌توان از اين روستا كه در بلندترين نقطه منطقه است به تماشاي مناظر اطراف پرداخت كه در نوع خود بسيار لذتبخش بوده و تجربه‌اي خوش را در شما ايجاد خواهد كرد .