نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جزيره‌اي ‌به‌ شكل ‌بستني

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/11/04
ديدني‌هاي اين دنياي شگفت‌انگيز در شمار نمي‌گنجد . هر گوشه اين كره خاكي در دل خود صدها و هزارها ديدني و جاذبه دارد كه سال‌هاست گردشگران و جهانگردان از راه‌هاي دور ره‌توشه برداشته و براي ديدن آنها قدم در راه مي‌گذارند . امروزه با اين‌ كه کمتر مكاني ناشناخته در كره زمين براي بشر وجود دارد ، ولي هنوز دنياي درياها سرشار از شگفتي و عجايب است . شايد تا به حال نشنيده باشيد كه در گوشه‌اي از اين كره خاكي و در ميان آب‌هاي خروشان درياها جزيره‌اي كوچك وجود دارد كه به دليل موقعيت خاص خود و اين‌ كه تقريبا همواره قطعات بزرگي از ابر سپيد روي آن قرار گرفته ، بسيار شبيه به بستني است . اين جزيره زيبا و شگفت‌انگيز ، جزيره «لويتلا دويمون» يكي از جزاير نوزده‌گانه‌اي است كه در ميان اسكاتلند و ايسلند واقع شده است . گر چه اين جزيره غيرمسكوني است و از نظر اندازه نيز بسيار كوچك است ، ولي به‌ دليل نوع ساختار جغرافيايي و فرم خاصي كه شبيه بستني است ، همواره مورد توجه گردشگران و اهالي بومي منطقه بوده و از سوي مردم محلي با نام‌هاي جزيره بستني و جزيره قارچي خوانده مي‌شود و البته گروهي نيز به‌ دليل‌ شكل اين جزيره و ابرهاي سفيد بالايش ، آن را جزيره اتمي مي‌نامند . ساختار طبيعي جزيره بستني به گونه‌اي است كه داراي نقشه‌اي دايره‌اي بوده و به صورت مستقيم از آب بيرون آمده است و در چند متر نخستين و قسمت‌هايي كه از آب خارج شده ، جزيره به صورت ديواره‌اي عمودي از جنس سنگ در همه طرف در برابر ضربات هميشگي امواج سر برافراشته است . پس از اين ديواره عمودي كه كاملا از سنگ بوده و هيچ گياهي روي آن رشد نمي‌كند ، جزيره به صورت مخروطي شكل انحنا پيدا كرده و داراي پوششي از جنس چمن است . ‌ فاصله جزيره از نزديك‌ترين ساحل نسبتا كم بوده و بخوبي مي‌توان آن را از سواحل اسكاتلند و جزيره‌هاي مجاور آن مشاهده كرد و به همين دليل است كه برخي گردشگران تنها به تماشاي آن از سواحل اطراف اكتفا كرده و برخي ديگر ترجيح مي‌دهند كمي بيشتر ماجراجويي به خرج داده و به داخل جزيره بروند . البته زمان ديدن جزيره نيز بسيار مهم است ، براي نمونه گردشگران در فصل زمستان با يك مخروط پوشيده از برف و شبيه بستني قيفي رو‌به‌رو مي‌شوند كه از دل آب‌هاي نيلگون دريا بيرون زده است و در فصول گرم سال با وجود توده‌هاي ابر‌ پنبه‌اي‌ شكل بر فراز جزيره ، اين جزيره بسيار شبيه ظرفي سبز رنگ با پوششي از كرم و بستني روي آن است .‌ در بسياري از روزهاي سال به‌ دليل‌ وجود مه روي سطح دريا امكان ديدن جزيره از سواحل اطراف امكان‌پذير نيست .