نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مالزي برترين مقصد گردشگري مسلمانان جهان

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/11/02
مالزی به عنوان برترین مقصد گردشگری برای مسلمانان انتخاب شد . موسسه مطالعاتی Crescentrating که در سنگاپور مستقر است ، در تازه‌ترین رتبه‌بندی خود مالزی را به عنوان بهترین مقصد گردشگری جهان برای مسلمانان انتخاب کرد . در این رتبه‌بندی پس از مالزی کشورهای مصر ، ترکیه ، امارات ، عربستان و سنگاپور در رتبه‌های بعدی برترین مقاصد گردشگری اسلامی جهان قرار گرفته‌اند . مهمترین فاکتور در این رتبه‌بندی امکانات موجود در این کشورها برای جمعیت رو به رشد مسلمانان جهان است که از آن جمله می‌توان به خدمات و غذاهای اسلامی ، امنیت ، دسترسی به نمازخانه و امکانات هتل‌ها برای مسلمانان اشاره کرد . این موسسه مطالعاتی وضعیت خدمات و امکانات گردشگری اسلامی در حدود 50 کشور جهان را مورد بررسی قرار داده است و مالزی با امتیاز 8.3 از 10 ، مکان اول را به خود اختصاص داده است . امتیاز مصر که نزدیکترین رقیب مالزی است برابر با 6.7 و امارات و ترکیه 6.6 اعلام شده است . «فضل بهارالدین» ، رییس این موسسه در گفت‌ و گو با خبرگزاری فرانسه یکی از مهمترین دلایل انتخاب مالزی به عنوان برترین مقصد گردشگری اسلامی را وجود نمازخانه‌های زیاد در اکثر مناطق این کشور از جمله مراکز خرید و فرودگاه‌ها دانست .