نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دستگيري يک باند 8 نفره ، حفاري غير مجاز در البرز

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/11/01
فرمانده يگان حفاظت ميراث فرهنگي استان البرز از دستگيري هشت عضو يک باند حفاري غير مجاز که قصد به دست آوردن اموال و دفينه‌هاي تاريخي در يکي از روستاهاي شهرستان طالقان را به صورت غير قانوني داشتند خبر داد . به گزارش روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان البرز «سرهنگ پاسدار ابوطالب خسروي» با اعلام اين خبر افزود : برابر گزارش‌هاي واصله در خصوص حفاري‌هاي غير مجاز تحقيقات ماموران يگان حفاظت استان البرز نسبت به فعاليت مجرمانه يک باند هشت نفره در زمينه حفاري‌هاي غير مجاز با هدف به دست آوردن اموال و دفينه‌هاي تاريخي يکي از روستاهاي شهرستان طالقان ، اعضاي اين باند هشت نفره دستگير شدند . وي اضافه کرد : ماموران يگان حفاظت به محض دريافت گزارش‌هاي واصله به سرعت اکيپ عملياتي خود را تشکيل داده و با اخذ مجوز قضايي و با همراهي مامورين نيروي انتظامي به محل استقرار اين باند اعزام و سه نفر از اعضاي اين باند را در مرحله اول دستگير کردند . سرهنگ خسروي يادآور شد : در بازجويي‌هاي فني و تخصصي صورت گرفته از متهمين محل اختفاي 4 نفر ديگر از اعضا اين باند نيز کشف و تمامي اعضاي اين باند دستگير شدند . فرمانده يگان حفاظت ميراث فرهنگي استان البرز با بيان اينکه يکي از اعضاي اين باند هشت نفره متواري است افزود : با هماهنگي هاي به عمل آمده با مقامات قضايي و اخذ مجوز ، اين متخلف نيز به زودي دستگير خواهد شد . وي با هشدار به متخلفين خاطر نشان کرد : يگان حفاظت ميراث فرهنگي استان البرز به صورت جدي با حفاران غير مجاز و قاچاقچيان اموال و اشياي تاريخي برخورد خواهد کرد .