نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آغاز فاز دوم استقرار دائمي راهنمايان گردشگري در فارس

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/11/01
فاز دوم استقرار دائمي راهنمايان ايرانگردي و جهانگردي در اماکن تحت پوشش اداره کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري فارس آغاز شد . به گزارش روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري فارس ، سرپرست معاونت گردشگري فارس ، در حاشيه ششمين کارگروه گردشگري اين استان ، با اعلام اين خبر گفت : کيفيت بخشيدن به بازديد گردشگران از آثار تاريخي – فرهنگي فارس همواره مورد توجه اين معاونت بوده است ، لذا از سال گذشته در همين راستا ، با همکاري انجمن صنفي راهنمايان ايرانگردي و جهانگردي استان 40 نفر شيفت راهنماي روزانه در اماکن تحت پوشش اداره کل ميراث فرهنگي استان مستقر شدند . «اميرحسين حکمت نيا» ، با اشاره به استقبال بي نظير گردشگران از اين طرح افزود : در حال حاظر کوشش مي کنيم با تامين اعتبار براي برگزاري دوره هاي بازآموزي راهنمايان و تعميم طرح در ساير اماکن استان به حضور دائمي راهنمايان و خدمات رساني به گردشگران اقدام شود . وي در پايان خاطرنشان کرد : اين طرح اشتغالزايي ويژه راهنمايان را در اماکني همچون حافظيه ، سعديه ، ارگ کريم خاني ، تخت جمشيد و در آينده حمام وکيل و ساير اماکن تحت پوشش استاني به دنبال خواهد داشت .