نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

عليصدر مقصد تورهاي يک‌ روزه همدان

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/11/01
مدير کل ميراث‌ فرهنگي ، صنايع‌ دستي و گردشگري استان همدان گفت : عليصدر با ظرفيت‌هاي قدرتمند گردشگري ، آماده پذيرش تورهاي يک‌ روزه است . «عليرضا ايزدي» اظهار داشت : سفال لالجين ، غار آبي عليصدر و تالاب شيرين‌سو در مسير اين غار آبي مناطقي هستند که مي‌توانند در کنار ساير آثار و جاذبه‌هاي استان در پکيج تورهاي يک روزه قرار گيرند . وي خواستار توجه بيشتر دفاتر خدمات مسافرتي براي طراحي بسته‌هاي سفري متنوع براي نوروز در همدان شد و افزود : اين بسته‌ها مي‌توانند در راستاي هدايت سرمايه‌گذاران بخش خصوصي به اين شهرستان‌ها موثر باشند . ايزدي با اشاره به سفره‌خانه‌هاي سنتي ، رستوران ايرانگردي و جهانگردي و کمپ‌هاي اقامتي گردشگري گفت : اين تاسيسات گردشگري در کنار فروشگاه‌هاي عرضه سفال در عليصدر از جمله امکانات و تاسيسات گردشگري شهرستان کبودر آهنگ است .