نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

محدوديت‌هاي نوروزي براي بازديدكنندگان آبشارهاي شوشتر

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/10/30
مدیر پایگاه جهانی سازه‌های آبی - تاریخی شوشتر گفت : احتمالا نوروز آینده گردشگران امکان بازدید از جداره‌ی غربی آبشارها و آسیاب‌های شوشتر را به‌ دلیل وجود خطر ریزش نخواهند داشت . "امین محمودزاده" گفت : اگر بودجه‌ی مناسبی در اختیار داشته باشیم ، تلاش می‌کنیم طرح‌های استانداردسازی را اجرا کنیم تا پایه‌هایی برای گردشگری در این مجموعه گذاشته شود . در این‌باره به‌ جز بخشی از قلعه‌ی سلاسل (60 پله) بقیه‌ی مکان‌ها تقریبا وضعیت ثابتی دارند و با توجه به اقداماتی که انجام شده است ، مشکلی ندارند و برای بازدید گردشگران آماده‌اند . او ادامه داد : یکی از برنامه‌های ما این است که برای رفع خطر و بحران در جداره‌ی غربی مجموعه‌ی سازه‌ها و آبشارها ، مشاور خوبی پیدا کنیم تا طرحی برای جلوگیری از ریزش و استحکام‌بخشی این دیواره تهیه و اجرا شود . وی با بیان این‌که به‌ دنبال این هستیم تا در صورت امکان ، از وجود یک مشاور بین‌المللی استفاده شود و قرار است با یونسکو نیز مکاتباتی انجام شود ، گفت : با توجه به شرایط این بخش از مجموعه ، احتمالا امکان بازدید گردشگران در نوروز امسال وجود نخواهد داشت ، زیرا هر لحظه احتمال ریزش آن وجود دارد . با این حال ، مرحله‌ی اول کاری را تا پایان سال مالی شروع می‌کنیم . محمودزاده همچنین بیان کرد : اکنون در حال تهیه‌ یک گزارشی از اقداماتی که برای رفع بحران در مجموعه سازه‌های آبی - تاریخی شوشتر انجام داده‌ایم‌ ، هستیم تا به یونسکو ارائه کنیم . این گزارش زیر نظر معاون میراث فرهنگی کشور تنظیم می‌شود و با گزارش‌های دوره‌یی که به یونسکو می‌فرستیم ، متفاوت است . در این گزارش ، علاوه بر روند پیگیری‌ها برای رفع بحران ، به تعاملی که در پلان مدیریت در نظر گرفته شده بود نیز اشاره می‌شود . اولین تعامل بین ارگانی هم با وزارت نیرو بود که تلاش می‌کنیم در مراحل بعدی ، با شهرداری هم به توافق‌هایی برسیم .