نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جيرفتي‌ها از 5000 سال پيش باسواد بودند

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/10/30
كاوش‌هاي باستان‌ شناسي جيرفت حكايت از باسواد بودن جيرفتي‌ها از 5000 سال قبل دارد . يوسف مجيد‌زاده سرپرست گروه كاوش‌هاي باستان‌ شناسي جيرفت ، از سال 1381 تا 1386 با بيان مطلب فوق در جمع خبرنگاران كرمان ، گفت : كشف چندين لوح گلي پخته و يك آجر كتيبه‌دار با قدمت 5000 ساله در كاوش‌هاي جيرفت نشان از باسوادي مردمان اين منطقه در دوران باستان دارد . وي با رد نظر برخي از باستان‌ شناسان كه جنوب شرق ايران تا زمان هخامنشيان جوامعي بي سواد بوده‌اند ، افزود : مردم جيرفت نه تنها همزمان با اختراع كهن‌ترين خط ميخي بين‌النهرين باسواد بوده‌اند ، بلكه همزمان با آنها خطي متفاوت از ميخي اختراع كرده‌اند . مجيد‌زاده با بيان اين‌ كه اهميت اين دستاورد‌ها به گونه‌اي است كه بسياري از باستان‌ شناسان بين‌المللي از آن بعنوان بزرگترين كشف 50 سال گذشته ياد مي‌كنند ، اضافه كرد : اميد است شرايطي فراهم آيد تا با همكاري اداره كل ميراث فرهنگي استان كرمان ، بتوان گزارش نهايي كاوش‌ها و مطالعات صورت گرفته در مناطق باستاني جيرفت در قالب يك يا دو جلد كتاب در اختيار علاقه‌مندان و پژوهشگران قرار گيرد .