نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مدرسه چهارباغ و هتل عباسي اصفهان

تعداد بازدید : 213
تاریخ : 1391/10/30
يكي از بناهاي پرشكوه اسلامي كه اواخر عصر صفوي يعني در عهد حكومت شاه سلطان حسين ايجاد شده ، مدرسه چهارباغ يا مدرسه سلطاني است . مدرسه سلطاني كه در شرق خيابان چهارباغ واقع شده است با سردري فوق‏ العاده مجلل ، صحن ، گنبد ، مناره ، مسجد و حجرات زيبا از لحاظ هنر كاشيكاري و ظرافت معماري از نفايس اصفهان به شمار مي‏رود كه بين سال‌هاي 1112 تا 1128 هجري قمري ساخته شده است . طرف شمال مدرسه ، بازارچه‏ هایي كه نمونه‏ هایي از بازارهاي آباد دوران صفويه است و سمت شرق ، كاروانسراي بزرگي كه به نام سراي فتحيه مشهور است ، قرار دارد و اين هر دو يعني سرا و بازارچه را مادر شاه‌ سلطان حسين صفوي وقف مدرسه كرده است كه عايدات آنها به اضافه عايدات ساير موقوفات مدرسه نظير مزرعه باغ‏ ملك در چهارمحال و احمدآباد كاشان خرج مدرسه شود . اين موقوفه رقباتي هم دارد كه از مهم‌ترين آنها مي‌توان به كاروانسراي فتحيه‌ ( هتل عباسي فعلي اصفهان ) اشاره كرد .