نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نوروز 91 سايت‌هاي تاريخي و طبيعي بدون راهنما نمي‌مانند

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1390/12/15
به گزارش مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- ابراهيم پورفرج معاون راهنمايان تور ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي كشور درباره‌ي برنامه‌ي اين ستاد براي استفاده از راهنمايان تور در تعطيلات نوروزي، اظهار كرد: تلاش مي‌كنيم در نوروز 1391 تمام سايت‌هاي تاريخي، فرهنگي و طبيعي، راهنما داشته باشند تا اطلاعات مفيد و كاملي در اختيار مسافران و گردشگران نوروزي قرار گيرد. او با بيان اين‌كه از تمام راهنماهاي محلي و استاني كه براي همكاري در نوروز اعلام آمادگي كنند، در اين سايت‌ها استفاده مي‌شود، گفت: شايد برخي مردم تمايلي به استفاده از راهنما در سفرهاي داخلي نداشته باشند؛ ولي در عين حال دوست داشته باشند در مقصد يا در سايت‌هاي تاريخي و فرهنگي اطلاعاتي را دريافت كنند يا هدايت شوند، براي همين تلاش مي‌كنيم اين امكان را در نوروز 1391 فراهم كنيم. پورفرج درباره‌ي اين‌كه آيا راهنماها پيش از فعاليت در نوروز آموزش داده مي‌شوند؟ بيان كرد: در هر حال، راهنماهاي تور با سايت‌هاي تاريخي و فرهنگي آشنايي لازم را دارد و راهنماهاي طبيعت نيز با نحوه‌ي سفر به طبيعت و جاذبه‌هاي طبيعي آشنا هستند، فقط چگونگي رفتار راهنماها با مردم و كمك به آن‌ها در نقاط ناآشنا مطرح است كه در اين‌باره آمادگي‌هاي لازم ايجاد مي‌شود و تلاش مي‌كنيم وجود اين راهنماها كمكي براي سفر مردم و استفاده‌ي بهتر آن‌ها از فضاهاي تاريخي و طبيعي شود. رييس هيأت مديره‌ي جامعه‌ي تورگردانان ايران درباره‌ي محل تأمين دست‌مزد راهنماها، گفت: اين موضوعي است كه اكنون درباره‌ي آن در حال مذاكره با سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري هستيم كه اين دست‌مزد چطور و از كجا بايد تأمين شود، آيا گردشگران بايد آن را پرداخت كنند يا سازمان متولي، كه هنوز در اين‌باره تصميمي گرفته نشده است. منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران (isna)