نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پل خواجوي اصفهان پابرجاست

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/10/28
مسئول ارتباطات سازمان ميراث فرهنگي استان اصفهان خبر ترك خوردگي جديد پل خواجو را تكذيب كرد . اميري با اعلام اين خبر به واحد مركزي خبر گفت : ترك ايجاد شده در آجرهاي بيگلر بيگي ( پاويون ) پل خواجو مربوط به سالهاي قبل بوده است . پل بابا ركن الدين يا پل خواجو ، در شهر اصفهان و بر روي رودخانه زاينده‌رود در شرق سي و سه پل قرار دارد . اميري با بيان اين‌ كه چند نقطه شاهد‌گذاري شده و در وضعيت قبلي بدون تغيير باقيمانده است افزود : ترك برخلاف گزارش‌هاي ارائه شده غير فعال است . وي با بيان اين‌ كه وجود ترك بر بدنه بناهاي تاريخي امري عادي است گفت : كارشناسان ميراث فرهنگي در حال حاضر مرمت اضطراري اين بخش پل را توصيه نمي‌كنند . به گفته اميري اين موضوع 2 ماه قبل دوباره توسط كارشناسان ميراث فرهنگي و همچنين كارشناسان سازمان نوسازي و بهسازي شهرداري اصفهان بررسي دقيق شد كه در صورت نياز اقدامات لازم صورت خواهد گرفت . اين پل را پل شاهي و بابا ركن الدين و شيراز و حسن آباد هم ناميده‌اند و از بناهاي شاه عباس دوم صفوي است كه در سال 1060 هجري قمري بنا شده‌ است . درازاي پل 133 متر و پهناي آن 12 متر است . اين پل را به نامهاي ديگري نيز خوانده‌اند ولي به سبب قرار گرفتن در محله خواجو به پل خواجو معروف شده است . اين بناي تاريخي در سال 1310 با شماره ثبت 111 به‌ عنوان يكي از آثار ملي ايران به ثبت رسيد .