نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آلمان سال 2012 هم در جذب گردشگر رکورد زد

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/10/28
آلمان برای سومین سال متوالی در جذب گردشگر رکورد زد . طبق اعلام پارلمان آلمان و بر اساس آمارهای مرکز ملی آمار ، این کشور در سال 2012 برای سومین سال متوالی موفق به ثبت رکورد در جذب گردشگر شده است . به گزارش توربو نیوز‌ ، در سال 2012 تعداد شب‌های اقامت گردشگران خارجی در هتل‌ها و دیگر مراکز اقامتی آلمان از 394 میلیون در سال 2011 به 406 میلیون شب رسیده که بر این اساس دولت آلمان سال 2012 را موفق‌ترین سال برای صنعت گردشگری این کشور از سال 1992 می‌داند . براساس همین آمار ، میزان گردشگران آلمان در فاصله‌ ماه‌های ژانویه تا نوامبر سال 2012 در مقایسه با زمان مشابه در سال 2011 ،‌ حدود هشت درصد رشد داشته است . در این شرایط آلمان موفق به کسب رتبه دومین مقصد برتر گردشگری اروپا پس از اسپانیا شد که می‌تواند نوید بخش آینده بهتر برای صنعت گردشگری این کشور باشد . درآمدهای حاصل از صنعت گردشگری بخش قابل توجهی از تولید ناخالص داخلی آلمان را به خود اختصاص داده و بیشتر گردشگران این کشور از فرانسه ، انگلیس ، آمریکا ، روسیه و کشورهای عربی حوزه خلیج‌ فارس هستند ، البته در ماه‌های اخیر گردشگران آلمان از دو کشور پر جمعیت چین و هند نیز افزایش یافته‌اند . آلمان در شرایطی برای سومین سال متوالی موفق به ثبت رکورد در جذب گردشگر شد که در آینده نزدیک و از تاریخ ششم تا دهم مارس ( 16 تا 20 اسفند ) ، میزبان چهل‌ و هفتمین دوره‌ نمایشگاه بین‌المللی گردشگری برلین است .