نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نگراني از وضعيت سازه‌هاي آبي شوشتر

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/10/27
پایگاه میراث جهانی شوشتر گزارش مصوری را حاوی مطالب و تصاویری از وضعیت سازه های آبی شوشتر و عملکرد این پایگاه پس از مشکلاتی که در پی بارندگیها و ریزش بخشی هایی از این سازه بوجود آمده بود به سازمان یونسکو ارسال می کند . امین محمودزاده ، مدیر پایگاه جهانی سازه های آبی تاریخی شوشتر به مهر گفت : هر از چند گاهی گزارش های ادواری را درباره سازه های آبی شوشتر به سازمان جهانی یونسکو ارسال می کنیم اما این بار قصد داریم جدا از این مساله ، به سوالات آنها درباره وضعیت کنونی پایگاه ، حل مشکلات پس از بارندگی ها و ریزش بخش هایی از اجزای تشکیل دهنده سازه ها پاسخ دهیم . مدیر پایگاه جهانی سازه های آبی تاریخی شوشتر گفت : در این نامه به همکاری میان دو ارگان وزارت نیرو و سازمان میراث فرهنگی اشاره می شود چرا که همکاری بین این دو ارگان باعث حفاظت مناسب تر از این سازه های جهانی شده است . وی ، زمان ارسال این نامه را منوط به هماهنگی با معاونت سازمان میراث فرهنگی دانست . در چند سال اخیر بارندگی ها و مشکلات ناشی از تردد در بخش هایی از پل های مربوط به سازه های آبی شوشتر باعث شده است تا کارشناسان میراث جهانی در یونسکو خواستار توضیح متولیان میراث فرهنگی در ایران درباره وضعیت این سازه ها شوند .