نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

رکورد گردشگري کوبا شکسته شد

تعداد بازدید : 207
تاریخ : 1391/10/26
صنعت گردشگری کوبا در سال 2012 رکورد جدیدی در جذب گردشگر به ثبت رساند . کوبا در سال 2012 میزبان بیش از دو میلیون و 838 هزار گردشگر بود که این رقم در تاریخ صنعت توریسم این کشور بی‌سابقه بوده است . طبق آمار ارائه شده از سوی وزارت گردشگری کوبا ، تعداد گردشگران در سال 2012 نسبت به سال پیش از آن 4/5 درصد افزایش داشته است . با وجود بحران اقتصادی ، تعداد مسافران به کشور کوبا در سال 2012 حتی بالاتر از میانگین جهانی این رقم بوده است . به گزارش شین‌هوا ، کانادا بیشترین تعداد گردشگر را به کوبا فرستاده و پس از آن آرژانتین ، روسیه ، کلمبیا ، پرو ، شیلی ، چین و برزیل بالاترین آمار مسافران خارجی به کوبا را در سال 2012 داشته‌اند . «خورشید و ساحل» پرطرفدارترین محصول گردشگری این کشور آمریکای لاتین بوده است .