نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

همدان و معضل حفاري غيرمجاز

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/10/26
مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری همدان از انجام حفاری غیرمجاز در این استان اظهار نگرانی کرد و گفت : استان همدان با معضل حفاری غیرمجاز دست و پنجه نرم می‌کند . علیرضا ایزدی در گفت‌وگو با ايسنا ، اظهار کرد : حفاری غیرمجاز ، نوعی بیماری است و برخی نسبت به مباحث فرهنگی با نگاه سودجویانه می‌نگرند . در حوزه‌ حفاری غیرمجاز ، مشکل فرهنگی داریم و رسانه‌ها باید برای مقابله با این معضل ، فرهنگ‌سازی کنند . او ادامه داد : متأسفانه در برخورد با مشکل حفاری غیرمجاز ضعیف هستیم و به فرهنگ‌سازی نیاز داریم و متأسفانه این مشکل در تمام نقاط استان همدان وجود دارد . برخی افراد در حفاری‌های خود ، آثاری را پیدا می‌کنند که ارزش مادی ندارند ، اما از نظر معنوی برای ما بسیار ارزشمند هستند ، در این میان ، برخی از آثار نیز تخریب می‌شوند . مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان همدان همچنین از رونمایی دو اثر متعلق به دوران هخامنشی در دهه‌ فجر خبر داد و افزود : یک دستبند طلا و یک بز کوهی از جنس نقره که از قاچاقچیان گرفته شده‌اند در دهه‌ فجر به‌ نمایش گذاشته می‌شوند .