نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ايجاد منطقه آزاد گردشگري سيستان و بلوچستان با افغانستان

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/10/25
مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان از راه‌اندازی منطقه آزاد گردشگری در منطقه مرزی این استان با کشور افغانستان خبر داد . ملک محمد سنجرانی روز چهارشنبه به ايرنا گفت : با توجه به مشترکات فرهنگی و باستان شناسی کشورهای ایران و افغانستان در نشست مشترک مسئولان استان های همجوار این دو کشور پیشنهاد ایجاد منطقه آزاد گردشگری به تصویب رسید . وی اظهار کرد : ایجاد منطقه آزاد گردشگری به عنوان یک نیاز ضروری برای جذب گردشگر به سیستان و بلوچستان محسوب می شود و می توان از این طریق تهدیدات مرزی را به فرصت تبدیل کرد . وی با اشاره به نشست اخیر مسئولان گردشگری ایران و افغانستان ، اظهار کرد : با توجه به اعلام نظر مثبت همه فرمانداران شهرهای مرزی استان سیستان و بلوچستان و کشور افغانستان ، زمینه لازم برای همکاری دوجانبه به منظور ایجاد منطقه آزاد گردشگری مهیاست . مدیر کل میراث فرهنگی استان بیان کرد : سیستان و بلوچستان به عنوان استانی که از مرز مشترک زمینی با کشور افغانستان برخوردار است ، با هدف تشکیل منطقه آزاد گردشگری ، تجاری و ایجاد کارگاه‌ های تولید سنگ‌های قیمتی و نیمه ‌قیمتی‌ آمادگی خود را به این کشور اعلام کرده است . وی گفت : همچنین سیستان و بلوچستان اعلام کرده که برای میزبانی از نخستین نشست کمیته فنی مشترک گردشگری دو کشور با حضور طرف ایرانی و افغان آمادگی کامل دارد . مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان از تاسیس موزه و نمایشگاه دائمی صنایع دستی در استان خبر داد . سنجرانی گفت : برای نخستین بار در سیستان و بلوچستان موزه و نمایشگاه دائمی در بهمن ماه امسال به منظور معرفی صنایع دستی استان و حمایت از این قشر راه اندازی می شود . وی بیان كرد : همچنین از مجموع 13 اثر صنایع دستی ارائه شده به نشست داوری یونسکو ، برای اولین بار چهار اثر از صنایع دستی سیستان و بلوچستان مهر اصالت با بیش از 170 شاخصه را کسب کرده است .