نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جشن گردشگران در زمستان سحرآميز سرعين

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/10/25
سرپرست فرمانداری سرعین گفت : از اول بهمن ماه امسال جشنواره گردشگری زمستانی در شهر توریستی سرعین آغاز می‌شود . "علی واحد" عصر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری این جشنواره در سرعین اظهار داشت : این جشنواره تا 15 اسفندماه با مشارکت بخش خصوصی و همچنین فعالان حوزه گردشگری ، تفریحات سالم و ورزش‌های زمستانی در شهر سرعین برگزار شده که انتظار می‌رود شاهد حضور گردشگران بی‌شماری در این ایام باشیم . وی تصریح کرد : با توجه به اینکه این جشنواره در ایام پرخیر و برکت و پرمیمنت ربیع‌الاول و روزهای خوش میلاد نبی مکرم اسلام برگزار می‌شود ، سعی شده برنامه‌های متنوع موسیقی و همچنین گروه‌های نمایشی تدارک دیده شود تا بهتر بتوانیم از میهمانان و مسافران زمستانی استقبال کنیم . واحد به ارایه تخفیفات 30 تا 50 درصدی از صاحبان هتل‌ها ، واحدهای پذیرایی و مجموعه‌های آب گرم شهر سرعین اشاره کرد و ادامه داد : در سال‌های اخیر برگزاری این جشنواره‌ها فرصتی را فراهم کرده تا گردشگران از زیبایی‌های منحصر به فرد ایام زمستان سرعین نیز استفاده کنند . این مسئول کانون و نقطه اصلی برگزاری این جشنواره را پیست الوارس اعلام کرد و بیان داشت : این پیست که با همکاری بخش خصوصی احداث شده با داشتن امکانات متنوع نظیر تله‌سیژ توانسته در خدمت گردشگران و همچنین علاقمندان به کوه و اسکی زمستانی باشد تا از فضای به وجود آمده برای تفریحات سالم استفاده کافی را ببرند . وی خاطرنشان کرد : در جشنواره‌های زمستانی سعی شده تورهای گردشگری یک تا پنج روزه را نیز برای نقاط مختلف استان راه‌اندازی کنیم تا بتوانیم بیشتر از گذشته با برنامه‌های متنوع در خدمت مسافران داخلی و خارجی باشیم . سرپرست فرمانداری سرعین یادآور شد : ‌پیش‌بینی می‌کنیم صدها گردشگر خارجی نیز از طریق گمرک بیله‌سوار از این جشنواره استقبال کنند و از فرصت پیش آمده برای بهره‌گیری از برنامه‌های تفریحی ، توریستی استفاده لازم را ببرند . واحد به هدف‌گذاری انجام شده برای ورود 12 میلیون گردشگر تا پایان برنامه پنجم توسعه اشاره کرد و گفت : حدود 9 میلیون گردشگر از ابتدای امسال تاکنون وارد شهر سرعین شدند که پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سال بتوانیم 300 تا 500 هزار نفر دیگر را نیز از طریق جشنواره‌ها و برنامه‌ریزی‌های ویژه جذب قطب گردشگری کشور یعنی سرعین کنیم . وی افزود : کمیته‌های برنامه‌ریزی ستادهای تسهیلات نوروزی نیز فعالیتشان را آغاز کردند و در 70 روزی که تا پایان سال و تعطیلات عید فرصت داریم با همکاری شهرداری و دیگر مجموعه‌ها سعی داریم کاستی‌ها و نواقص را برطرف کرده و زمینه‌ای مساعد برای حضور میهمانان داخلی و خارجی فراهم آوریم . جشنواره گردشگری زمستانی علاوه بر سرعین در اندبیل خلخال نیز برای چهارمین سال متوالی برگزار شده و قرار است در این جشنواره برنامه‌های مختلفی نظیر اسکی ، تیوپ‌سواری ، تفریحات سالم محیطی و همچنین ساخت آدم‌ برفی توسط گروه‌های هنری مختلف و علاقمندان انجام شود .