نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بانک‌هاي سپه و صادرات هيچ اطلاعي از بخشنامه "ليزينگ سفر" ندارند

خبرگزاري ميراث فرهنگي ـ گردشگري ـ هرچه به نوروز و زمان پيک سفر نزديک مي‌شويم اخبار تسهيلاتي که از سوي سازمان متولي به اين بخش اختصاص يافته بيش از هر چيز ديگري نظر مخاطب را جلب مي‌کند. اجرايي شدن طرح «ليزينگ سفر» توسط بانک‌هاي گردشگري، صادرات و سپه نيز از جمله خبرهايي است که به واسطه فرارسيدن زمان پر مسافر رونق چشمگيري داشته. البته گويي ارائه چنين تسهيلاتي تنها در حد خبر است و بيش از همه، کارکرد تبليغاتي براي مسئولان بانک‌هاي عامل و متوليان گردشگري دارد. مراجعه به چند شعبه از بانک‌هاي سپه و صادرات مشخص مي‌کند که نه تنها از ارائه وام سفر خبري نيست بلکه هيچيک از کارکنان بانک اعم از رييس شعبه، مدير بخش تسهيلات و وام‌ها و ساير افراد از ارائه چنين تسهيلاتي به مخاطب مطلع نيستند و اگر متقاضي براي دريافت وام سفر به آنها مراجعه کند با تعجب از او مي‌پرسند‌: «مگر چنين وامي هم وجود دارد؟ کدام بانک قرار است وام سفر بدهد؟» گويي دريافت وام سفر براي کارکنان بانک‌هاي سپه و صادرات جذاب‌تر از متقاضيان و مشتريان ديگر است و اگر چنين طرحي اجرايي شود اولين افرادي که در صدد دريافت آن برآيند، کارکنان بانک خواهند بود ولي از آنجايي که نه از اختصاص بودجه‌اي به اين منظور خبري است نه از اعلام بخش‌نامه عملکرد به بانک‌هاي عامل. پس اجرايي شدن اين طرح به خودي خود براي نوروز 91 مسکوت باقي خواهد ماند. اين درحالي است که "منوچهر جهانيان" معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري با اشاره به تمرکز اصلي بانک سپه به سفرکارت‌ها بر صدور کارت‌هاي اعتباري از سوي هر سه بانک صادرات، سپه و گردشگري جهت اراده تسهيلات و اجراي طرح ليزينگ سفر تاکيد کرده و گفته‌است: «ميزان اعتبار طرح ليزينگ سفر که امکان سفرهاي داخلي را با پرداخت وام فراهم مي‌کند، مبلغ يک تا چهارميليون تومان است و شرايط در هر سه بانک يکسان تعريف شده است.» گفته‌هاي جهانيان به اينجا ختم نمي شود بلکه وي با اشاره به آنکه ليزينگ سفر به نوروز 91 رسيده از استقبال خوب مردم از اين طرح سخن گفته. در چنين شرايطي سوالات بسيار زيادي مطرح مي‌شود. درحالي که شعب بانک‌هاي صادرات و سپه از اختصاص چنين وامي به مشتريان خود بي‌اطلاع هستند چگونه اين طرح از استقبال خوب مردم برخوردار شده‌است؟ هنگامي که در پايان سال مالي بانک‌ها بودجه‌اي به اين منظور اختصاص داده نشده چگونه وام‌هاي اينچنيني در پايان سال 90 براي نوروز 91 ارائه شده‌است؟ با تمام اين پيش‌فرض‌ها، استقبال خوب مردم از ليزينگ سفر تا چه اندازه در وضعيت تورهاي داخلي نوروز 91 تاثير داشته‌است؟