نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف موميايي 8 ميليون حيوان در مصر

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/10/24
در جریان سال‌ها کاوش باستان‌ شناسان ، تاکنون مومیایی هشت میلیون حیوان در یک قبرستان تاریخی در مصر کشف شدند . باستان‌ شناسان دانشگاه آمریکایی قاهره در مصر و باستان‌ شناسان دانشگاه کاردیف ولز که از سال‌ها قبل به کاوش قبرستان تاریخی «ساکلارا» مصر مشغول هستند ، از کشف مومیایی هشت میلیون حیوان در این قبرستان تاریخی خبر دادند . به گزارش روزنامه الاهرام ،‌ در جریان سال‌ها کاوش باستان شناسان در این قبرستان تاریخی‌ ، تاکنون مومیایی هشت میلیون حیوان کشف شده‌اند که بیشتر آنها سگ بوده‌اند . بررسی محققان بر روی مومیایی‌های کشف شده‌ نشان می‌دهد که تعدادی از این حیوانات در زمان مرگ سال‌ها از عمرشان گذشته بوده ، هر چند که بیشتر این حیوانات بلافاصله پس از تولد‌ ، مومیایی و سپس دفن شده‌اند . این مومیایی ها در سرداب‌های قبرستان «ساکارا» کشف شده و به برخی از خدایان مصری هدیه می‌شده‌اند . براساس عقاید مصریان باستان ، روح سگ مومیایی شده این توانایی را دارد که در حیات پس از مرگ صاحبش را همراهی کند . این قبرستان قدمتی 3400 ساله دارد و در 30 کیلومتری قاهره واقع شده است . اولین سرداب حاوی مومیایی سگ در قبرستان ساکارا در سال 1897 توسط مصرشناس فرانسوی «ژاک دی مورگان» کشف شد و طی سال‌های بعد نیز صدها سرداب دیگر کشف شدند . در طی چندین دهه کاهش در ساکارا‌ ، علاوه بر مومیایی میلیون‌ها سگ‌ ، مومیایی هزاران گاو ، میمون‌ ، شاهین و گربه نیز کشف شده‌اند .