نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

برگزاري تورهاي يک‌ روزه گردشگري در زنجان

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1391/10/24
مدير کل ميراث‌ فرهنگي ، صنايع‌ دستي و گردشگري زنجان در نخستين جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي اين استان از برگزاري تورهاي يک‌ روزه گردشگري همزمان با تعطيلات نوروز 92 خبر داد . «مسعود بيات» با بيان اين‌ که با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته تور يک‌ روزه به شهرستان طارم برگزار خواهد شد ، اظهار داشت : از برنامه‌هاي جانبي اين تور ، فروش محصولات کشاورزي طارم به مسافران و گردشگران نوروزي و همچنين ارائه غذاهاي بومي و محلي اين شهرستان است . وي با بيان اين‌ که مسير رفت تور گردشگري به شهرستان طارم از جاده تهم و برگشت از مسير جاده قديم انجام مي‌شود ، تصريح کرد : هماهنگي‏هاي لازم در اين زمينه با دفاتر خدمات مسافرتي استان صورت گرفته است . مدير کل ميراث‌ فرهنگي ، صنايع‌ دستي و گردشگري استان زنجان خاطر نشان کرد : براي ارائه خدمات مطلوب به گردشگران ، تور گردشگري روزانه در ايام نوروز 92 به مقاصد سلطانيه ، داش‌ کسن و شاه بلاغي برگزار خواهد شد .