نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اتراق در بلندترين نقطه دنيا

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/10/21
زمستان و جاذبه ورزش‌هاي زمستاني تقريبا در تمامي نقاط دنيا طرفداران ويژه خود را دارد . كوهنوردي در ميان صخره‌هاي پوشيده شده از برف و يخ و هيجان اسكي روي برف‌هاي تلنبار شده ، جاذبه‌اي است كه اگر يك بار تجربه‌اش كني ، ديگر سخت است رهايتان كند . در كشور سوئيس كوهستاني وجود دارد كه در زمستان‌هاي سرد و پر از برف خود همواره گردشگران بسياري را به خود جذب مي‌كند ، اما اين محبوبيت تنها به دليل وجود كوه يا برف و صخره نوردي زمستاني نيست بلكه هدف بيشتر اين كوهنوردان و گردشگران از اين سفر ، تجربه اقامت و بازديد از مرتفع‌ترين كلبه جهان است . كلبه‌اي چوبي كه در ميان دامنه پر برف كوهستان با شيب منحصر به فرد خود قرار دارد و مشهور است كه هيچ كلبه ديگري در سراسر جهان در ارتفاع بالاتري از آن وجود ندارد . كلبه سولواي در شمال شرق خط الراس كوهستان ماترهورن نزديكي بخش والايز در كشور سوئيس قرار دارد . اين كلبه كه در ارتفاع 4003 متري از سطح دريا قرار دارد به انجمن كوهنوردان آلپ ، كه بزرگ‌ترين انجمن كوهنوردي سوئيس است ، تعلق دارد . اين كلبه شگفت‌انگيز سال 1915 ساخته شد و در آن هنگام همه مصالح و مواد مورد نياز براي ساختمان‌سازي ، توسط حيوانات باربر ، نيروي انساني و ريل كابلي موقتي كه به همين منظور ساخته شد از مسافتي بسيار دورتر يعني فاصله 3260 متري اين كلبه ، منتقل شده است . نكته جالب در مورد ساخت اين كلبه ، صرف تنها پنج روز براي تكميل آن است كه در نوع خود يك ركورد به شمار مي‌رود . سال 1966 تعميرات و تغييراتي در آن ايجاد شد و 10 سال پس از آن نيز در اين كلبه يك دستگاه تلفن براي تماس‌هاي اضطراري نصب شد البته امروزه اين كلبه مجهز به سيستم‌هاي مدرن و بهرمند از انرژي خورشيدي و ارتباطات ماهواره‌اي است . نام اين كلبه به يادبود مهندسي بلژيكي است كه نقش زيادي در ساخت و شهرت اين كلبه ايفا كرد . محل قرار گرفتن اين كلبه به اندازه‌اي شگفت‌آور و غيرقابل تصور است كه تقريبا محال به نظر مي‌رسد از پائين كوه بتوانيد محل آن را حدس زده و پيدا كنيد . اين موضوع هنوز هم براي بسياري از گردشگران عجيب است كه چگونه و به چه دليل در اين موقعيت دشوار و شيب زياد و فضاي نامناسب چنين كلبه‌اي ساخته شده است كه البته وجود آن فرشته نجات و تسلي بخش بسياري از كوهنورداني است كه در مسير رسيدن قله در آن استراحت مي‌كنند .