نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بحران جديد گريبانگير گردشگري يونان شد

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/10/21
اختلاس در آژانس ملی گردشگری یونان بحران جدیدی را برای صنعت گردشگری این کشور رقم زده است . صنعت گردشگری یونان که در هفته گذشته با مشکل اعتصاب کارکنان بخش حمل و نقل عمومی مواجه شده بود ، اکنون با بحران اختلاس در آژانس ملی گردشگری این کشور دست به گریبان است . به گزارش وال استریت ژورنال ، این اختلاس که در روزهای اوج بحران اقتصادی یونان و در زمانی که این کشور چشم به راه حضور گردشگران در تعطیلات سال نو میلادی بود ، افشا شده می‌تواند بحران جدیدی را برای صنعت گردشگری یونان بحران زده خلق کند . بر اساس اطلاعات منتشر شده ، اختلاس در آژانس ملی گردشگری یونان از سال 2003 آغاز شده و براساس برآوردها حدود 16 میلیون دلار از بودجه این سازمان به سرقت رفته ، هر چند که هنوز نحوه انجام آن به طور کامل مشخص نیست . یونان از سال‌ها قبل عنوان چهارمین مقصد گردشگری مورد علاقه گردشگران کشورهای عضو اتحادیه اروپا را در اختیار داشته و حدود چهار میلیون نفر از نیروی کار این کشور در صنعت گردشگری و یا صنایع مرتبط به کار اشتغال دارند . در همین حال ، کارشناسان یکی از راهکارهای بهبود شرایط اقتصادی یونان را توسعه‌ صنعت گردشگری می‌دانند و دولت این کشور نیز قصد دارد با نوسازی زیرساخت‌های صنعت گردشگری و میزبانی از میلیون‌ها گردشگر بر بخشی از مشکلات اقتصادی‌اش فائق آید . یونان با میراث فرهنگی ارزشمند که در محل اتصال سه قاره‌ آسیا ، اروپا و آفریقا واقع شده است ، به عنوان مهد تمدن مغرب زمین و وارث میراث تمدن یونان باستان ، امپراتوری بیزانس و نزدیک به چهار قرن سلطه امپراتوری عثمانی شناخته می‌شود .