نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اسكار «اصغر فرهادي» گردشگري ايران را متحول مي‌كند؟

تعداد بازدید : 231
تاریخ : 1390/12/14
جايزه‌ي اسكار اصغر فرهادي براي فيلم «جدايي نادر از سيمين» گردشگري ايران را متحول مي‌كند. Multimedia pics 1390 12 Art 276 اين پيش‌بيني محمدعلي واقفي ـ عضو هيأت مديره‌ي جامعه‌ي تورگردانان ايران ـ پس از واكنش‌هايي است كه به‌دنبال اهداي جايزه‌ي اسكار به فيلم «جدايي نادر از سيمين» ساخته‌ي اصغر فرهادي، صورت گرفته است. او در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران، اظهار كرد: پس از اين رويداد‌، برخي تورهاي خارجي كه سفر خود را به ايران لغو كرده بودند، ‌دوباره براي سفر به ايران درخواست كرده‌اند و فكر مي‌كنم اين جايزه‌ در گردشگري ايران بي‌تأثير نباشد. واقفي به واكنش‌هايي كه پس از اين جايزه از برخي علاقه‌مندان سفر به ايران گرفته است‌، اشاره و بيان كرد: ‌حرف‌هاي پخته‌اي درباره‌ي فرهنگ و مردم ايران در مراسم اسكار توسط آقاي فرهادي مطرح شد و اين جريان مي‌تواند به گردشگري ايران كمك كند‌، البته بايد از فرصت فراهم‌شده به نحو مطلوبي بهره‌برداري شود. اين نخستين‌بار نيست كه اهداي يك جايزه در تحول صنعت گردشگري كشوري تأثير مي‌گذارد. اين اثرگذاري گاهي حتا با نمايش فيلم‌ها در كشورهاي ديگر افزون‌تر مي‌شود، نمونه‌اي بارز اين موضوع فيلم‌هايي مانند «ارباب حلقه‌ها» و «هري‌پاتر» است كه پس از اكران جهاني آن‌ها، گردشگري كشورهايي مانند نيوزيلند و اسكاتلند متحول شد.