نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دهه فجر ، پايان فاز اول ساماندهي محوطه تاريخي بيستون

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/10/19
مدير پايگاه جهاني بيستون از پايان فاز اول طرح ساماندهي محوطه تاريخي بيستون همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامي در سال جاري خبر داد . «حسين راعي» با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص ساماندهي محوطه تاريخي بيستون گفت : طرح ساماندهي بيستون از سال 89 در 3 فاز شروع شده که فاز اول آن همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامي امسال به پايان مي‌رسد . وي افزود : ساماندهي محور شمالي و جنوبي محوطه ميراث جهاني به طول يک کيلومتر ، ساماندهي مبلمان محيطي ، احداث بيست چشمه سرويس بهداشتي ، احداث فضاي سبز به مساحت 5 هکتار و ... از مهمترين اقداماتي است که در فاز اول طرح ساماندهي محوطه جهاني بيستون در دهه فجر امسال به پايان خواهد رسيد . راعي به فاز دوم و سوم طرح ساماندهي محوطه ميراث جهاني بيستون اشاره کرد و افزود : فاز دوم و سوم ساماندهي اين محوطه جهاني تا سال 94 به پايان خواهد رسيد .