نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تبعات جنگ سوريه بر گردشگري لبنان

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/10/19
تداوم 21 ماهه درگيري‌ها در خاک سوريه منجر به سقوط گردشگري در کشورهاي همسايه اين کشور به ويژه لبنان شده است . تجار و بازاريان لبناني که درآمد قابل ملاحظه‌اي از گردشگران ورودي کسب مي‌کردند ، در 21 ماه اخير رفته رفته درآمد خود را از دست دادند . به گفته يکي از فروشندگان لبناني ، حتي گردشگران عرب که درصد قابل ملاحظه‌اي از مسافران ورودي به لبنان را تشکيل مي‌دادند ، در مدت زمان اخير تمايلي به مسافرت به اين کشور نشان ندادند . شايان ذکر است در فصل تابستان بسياري از کشورهاي حاشيه خليج فارس شهروندان خود را مجبور کردند تا زماني که درگيري‌ها در سوريه ادامه دارد از سفر به لبنان اجتناب کنند . به گفته کارشناسان اقتصادي لبنان ، اين اقدام کشورهاي عربي لطمه شديدي به گردشگري و به ويژه اقتصاد لبنان وارد کرد . به گزارش ميراث آريا ، طي دو سال گذشته سهم گردشگري در توليد ناخالص ملي لبنان کاهش فاحشي داشته و از 22 درصد به 10 درصد رسيد .