نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نيويورک همچنان مهمترين مقصد گردشگري آمريکا است

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/10/19
تعداد گردشگران بازدید کننده از شهر نیویورک در سال 2012 به رکورد بی‌سابقه 52 میلیون نفر رسید . "مایکل بلومبرگ" ، شهردار نیویورک روز سه‌شنبه با اعلام حضور 52 میلیون نفری گردشگران در این شهر و ثبت رکوردی بی‌سابقه ، از رشد 2/1 درصدی تعداد گردشگران این شهر نسبت به سال گذشته میلادی خبر داد . بنابر اعلام شهردار نیویورک ، گردشگران در سال 2012 هزینه مستقیم 37 میلیارد دلاری در شهر داشتند که این مبلغ موجب ایجاد تاثیر اقتصادی 55 میلیارد دلاری در شهر شد . نیویورک در حالی همچنان اصلی‌ترین مقصد گردشگری ایالات متحده محسوب می‌شود که در سال 2012 این شهر پذیرای 41 میلیون گردشگر داخلی و 11 میلیون گردشگر خارجی بوده است . همچنین شهر نیویورک با اجاره روزانه 29 میلیون اتاق هتل ، درآمد حاصل از مالیات هتل‌ها را به رکورد بی‌سابقه 504 میلیون دلار رساند و برای 360 هزار نفر از اهالی این شهر اشتغال‌زایی کرده است . «مایکل بلومبرگ» ، شهردار آمریکا در موزه‌ تاریخ ملی آمریکا که یکی از جاذبه‌های گردشگری اصلی این شهر محسوب می‌شود گفت ، شهر نیویورک هر ساله تعداد بیشتری از گردشگران سراسر جهان را جذب می‌کند و صنعت گردشگری با رشد روز افزون خود همواره در حال ایجاد اشتغال برای اهالی نیویورک است و امیدواریم تا سال 2015 به رکورد جذب سالانه 55 میلیون گردشگر دست پیدا کنیم . «امیلی رافرتی» ، رئیس موزه هنر نیویورک گفت ، رشد سالانه‌ جذب گردشگر در نیویورک بسیار امیدوار کننده است و می‌تواند تمام بخش‌های صنعت گردشگری 55 میلیارد دلاری نیویورک چون هتل‌ها و رستوران‌ها را تحت تاثیر قرار دهد . از سال 2006 با ایجاد یک بازاریابی شهری جدید از سوی شهردار نیویورک ، میزان گردشگران خارجی این شهر از 28 درصد به 33 درصد افزایش یافته است . هم‌ اکنون شهر نیویورک دارای حدود 91 هزار اتاق هتل فعال است که حتی در صورت اضافه شدن هتل‌های جدید این شهر با نرخ اجاره هتل 87 درصدی در صدر شهرهای ایالات متحده قرار دارد .