نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

راه اندازي تورهاي گردشگري در جزيره ابوموسي

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/10/18
با گشایش نخستین دفتر خدمات مسافرتی در جزیره ابوموسی تورهای گردشگری به مقصد این جزیره راه اندازی شد . اين جزیره جنوبی ترین جزیره ایرانی در آبهای خلیح فارس با 25 کیلومتر وسعت در 222 کیلومتر در بندرعباس واقع است . معاون سرمایه گذاری و طرحهای توسعه اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگردی هرمزگان گفت : نخستین گروه گردشگری که وارد جزیره ابوموسی شدند 20 نفر از استادان دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس هستند . توحیدی نیا افزود : تور گردشگری جزیره ابوموسی از مقصد بندرعباس و با هواپیما شنبه ها و دوشنبه ها برقرار است و در هر تور 20 نفر می توانند نام نویسی کنند . بازدید از جزیره ، ماهیگیری ، صرف شام بر روی لنج و غواصی از برنامه های تور گردشگری جزیره ابوموسی می باشد . توحیدی نیا گفت اکنون هتلی در این جزیره برای اقامت گردشگران وجود ندارد اما از خوابگاه سازمان ورزش و جوانان برای اسکان گردشگران استفاده می شود . معاون سرمایه گذاری و طرحهای توسعه اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان میانگین قیمت تور گردشگری برای هر نفر با هواپیما و اقامت 130 هزار تومان است . توحیدی نیا افزود : جزیره ابوموسی ظرفیت ورود هزار گردشگر را دارد .