نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

شهر سوخته در راه يونسكو

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/10/18
معاون میراث فرهنگی کشور گفت : پرونده محوطه باستانی شوش و شهر سوخته در سال 2014 در سی‌ و‌ هشتمین کمیته میراث جهانی به عنوان پرونده‌های تهیه شده از سوی جمهوری اسلامی ایران ارائه خواهد شد . به گزارش مهر ، مسعود علویان صدر گفت : به منظور بررسی فعالیت های صورت گرفته در شوش و همچنین آماده سازی این محوطه باستانی ارزشمند برای ثبت در فهرست جهانی به همراه مدیران ارشد معاونت میراث فرهنگی از نزدیک شاهد روند فعالیت در این محوطه بودیم . وی با اشاره به اینکه مقدمات تهیه این پرونده تهیه شده ، تصریح کرد : اقدامات مثبتی در راستای تهیه این پرونده جهانی صورت گرفته که باید با سرعت بیشتری پیگیری شود . علویان صدر افزود : پژوهش و خواناسازی محوطه باستانی شوش به دست باستان شناسان و متخصصان در حال انجام است و ما تلاش می کنیم تا این پرونده در طول زمان تعیین شده تهیه و به یونسکو معرفی شود . وی در ادامه اظهار داشت : با توجه به وسعت محوطه باستانی شوش و تهیه پرونده ای با این حجم ، باید زمان باقیمانده را غنیمت شمرده و با سرعت بیشتری به تکمیل پرونده پرداخت . معاون میراث فرهنگی کشور افزود : شهر باستانی شوش از مراکز مهم تمدن قدیم و از معروفترین شهرهای باستانی دنیا ، پایتخت مملکت عیلام و همچنین پایتخت زمستانی امپراطوری هخامنشی بیش از دو هزار سال بوده‌ است ضمن اینکه در این محوطه می توان آثار ادوار مختلف تا دوره قاجار را مشاهده کرد . معاون میراث فرهنگی کشور گفت : در سال های اخیر کارشناسان یونسکو با سخت گیری بیشتری پرونده‌ها را بررسی و ثبت می‌کنند به طوری که پرونده بسیاری از سایت های مهم کشورها به دلیل مداخله های ناهمگون یا مدیریت نامناسب مورد پذیرش قرار نگرفته است در واقع مستندات دقیق ، تدوین فنی پرونده و آماده سازی اثر برای ارزیابی از اهمیت والایی برخوردار است .