نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مالزي در ميان 10 مقصد پرطرفدار گردشگري جهان

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/10/17
مالزی در سال 2012 به جمع برترین مقاصد گردشگری جهان پیوست . سازمان تجارت جهانی در گزارشی درباره رویدادهای مهم گردشگری سال 2012 نوشت ، در فهرست کشورهایی که میزبان بیشترین تعداد گردشگر بین‌المللی در سال جاری بوده‌اند ، نام مالزی در نهمین رتبه خودنمایی میکند . مالزی با کسب این عنوان ، تنها کشور آسیای جنوب شرقی محسوب می‌شود که در میان 10 کشور برتر قرار گرفته است . در سال 2012 ، 24 میلیون و 700 هزار گردشگر از نقاط مختلف دنیا به مالزی سفر کردند . این در حالی است که این رقم در سال 2010 ، 23 میلیون و 600 هزار نفر بود . در گزارش سال گذشته‌ سازمان تجارت جهانی ، مالزی رتبه چهاردهم را بالاتر از سنگاپور ، ژاپن ، هلند ، کره و کانادا به دست آورده بود . در رده‌بندی ارائه شده ، فرانسه با 79 میلیون توریست در مقام نخست قرار دارد و پس از آن آمریکا (62 میلیون نفر) و چین (58 میلیون نفر) قرار گرفته‌اند . اسپانیا با 57 میلیون گردشگر چهارمین کشور محبوب گردشگران نام گرفت . ایتالیا (46 میلیون نفر) ، ترکیه (29/3 میلیون نفر) و انگلیس (29/2 میلیون نفر) پنجمین تا هفتمین رتبه‌های این فهرست را به خود اختصاص دادند . آلمان (28/4 میلیون نفر) و مکزیک (23/4 میلیون نفر) هشتمین و نهمین مقصد گردشگران بین‌المللی در سال 2012 بودند .