نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگران مالزي و اندونزي از ايران به سفر حج مي‌روند

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/10/17
معاون گردشگری کشور گفت : هماهنگی‌های لازم برای اینکه گردشگران مالزی و اندونزی برای انجام سفر حج از مسیر کشور ایران عبور کنند ، در دست اقدام است . "منوچهر جهانیان" اظهار داشت : گردشگران مالزی و اندونزی علاقمندند که برای سفر حج از کشور ایران عبور کنند و چند روز در ایران اقامت داشته باشند که هماهنگی‌های لازم برای برقراری این موضوع ، در دست انجام است . وی افزود : امروز در نشست کارگروه تورهای ورودی و خروجی در معاونت گردشگری این موضوع مورد بررسی قرار می‌گیرد و نهایی خواهد شد . معاون گردشگری کشور از دیگر موضوعات در دست بررسی را ساماندهی گردشگران ورودی از عراق ، پاکستان و افغانستان به ایران عنوان کرد . جهانیان تصریح کرد : یکی از بندهای قانونی برای توسعه گردشگری که متعلق به سال 1373 است هنوز اجرایی نشده است ، براساس قانون باید در تمام فرودگاه‌های کشور ، دفاتر اطلاع‌ رسانی گردشگری راه‌اندازی شود که هنوز اجرایی نشده است . وی ادامه داد : راه‌اندازی دفاتر اطلاع‌ رسانی گردشگری در فرودگاه‌ها نیز در کارگروه تورهای ورودی و خروجی پیگیری می‌شود . در کارگروه تورهای ورودی و خروجی که با ریاست معاون گردشگری کشور برگزار می‌شود ، نمایندگان نیروی انتظامی ، وزارت امور خارجه ، سازمان هواپیمایی کشوری ، وزارت راه ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پلیس مهاجرت حضور دارند .