نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

احياي يکي از دروازه‌هاي قديمي تهران

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/10/16
مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران از احیای یکی از دروازه‌های قدیمی پایتخت در محدوده بازار تهران خبر داد . محمد حسین فراهانی در گفت‌ و گو با فارس درباره طرح احیای دروازه‌های قدیمی شهر تهران گفت : اجرای این طرح برای تمام دروازه‌های قدیمی شهر تهران بسیار پرهزینه خواهد بود به هیمن دلیل تصمیم بر این شد در گام اول ، یکی از دروازه‌های قدیمی تهران در محدوده بازار ، احیا شود . وی افزود : این دروازه قدیمی در بافت تاریخی محله عودلاجان روبروی بازار طلافروشان قرار دارد . مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران سال گذشته نیز اعلام کرده بود : طی مذاکرات صورت گرفته با شورای اسلامی شهر تهران ، طرح احیای دروازه‌های قدیمی پایتخت مطرح شده و مورد تایید تمام اعضای این شورا قرار گرفته است . به گفته فراهانی ، طرح احیای دروازه‌های قدیمی پایتخت ، یک پروژه 5‌ ساله است که در آن هر سال 2 تا 3 دروازه تهران قدیم به صورت نمادین احیا می‌شود . پروژه‌ای که انجام مقدمات آن بر عهده میراث فرهنگی تهران است . وی احیای این دروازه‌ها را در راستای آرامش بصری و یادآوری خاطرات گذشته عنوان کرده است . دروازه‌های شمیران ، دولت ، یوسف‌آباد ، باغ ‌شاه ، قزوین ، گمرک ، غار ، خانی‌آباد ، شاه‌ عبدالعظیم ، خراسان ، دولاب و دوشان‌تپه از جمله دروازه‌های قدیمی تهران است .