نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كعبه زرتشت به پرونده جهاني تخت جمشيد الحاق مي‌شود

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/10/16
كعبه زرتشت و مجموعه‌هاي باستاني پيرامون تخت جمشيد به پرونده جهاني تخت جمشيد الحاق مي‌شود . به گزارش روابط عمومي معاونت ميراث فرهنگي كشور ، مسعود علويان‌ صدر معاون ميراث فرهنگي كشور گفت : اهميت محوطه‌ها و بناهاي باستاني در استان فارس باعث شد تا پرونده‌هاي اين آثار را به عنوان الحاق به تخت جمشيد آماده كنيم . وي با اشاره به سهميه‌هاي سالانه يونسكو در ثبت آثار تاريخي افزود : از آنجا كه در كشور آثار متعددي براي ثبت در فهرست جهاني وجود دارد ، كارشناسان برجسته معاونت ميراث فرهنگي در حال مشاوره با يونسكو هستند تا پرونده‌هاي تهيه شده را به صورت الحاق به تخت جمشيد اضافه كنند ؛ چرا كه تلاش داريم اين دو سهميه سالانه كشورمان را براي ساير آثار ثبت نشده قرار دهيم . معاون ميراث فرهنگي كشور تصريح كرد : كعبه زرتشت ، نقش رستم ، نقش رجب ، شهر پارسه ، شهر استخر ، كوه‌هاي رحمت و كوه‌هاي حسين‌آباد از جمله آثار مهمي است كه سعي در الحاق آنها به پرونده تخت جمشيد داريم . علويان‌ صدر ادامه داد : از چهار سال قبل اقدامات مطالعاتي ، پژوهشي و باستان شناسي اين محوطه‌ها آغاز شده كه با توجه به گستردگي پهنه ثبت و تكميل پرونده ، حداقل به 2 سال ديگر زمان نياز داريم . وي تاكيد كرد : هم اكنون در حال بررسي روش‌هاي مختلف هستيم تا با ثبت اين آثار ارزشمند سهميه‌هاي سالانه را از دست ندهيم ، ضمن اين‌ كه اين مجموعه‌هاي بي‌بديل تاريخي را نيز به فهرست آثار جهاني اضافه كنيم .