نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

توسعه اشتغالزايي با تبديل اماکن تاريخي به هتل‌هاي سنتي

تعداد بازدید : 209
تاریخ : 1391/10/13
«اسماعيل نجار» با اشاره به وجود آثار تاريخي متعدد استان کرمان ، گفت : مي‌‌توان با تبديل اماکن تاريخي از قبيل کاروانسراها و قلعه‌ها به هتل‌هاي سنتي در راستاي اشتغالزايي و درآمدزايي تلاش کرد . استاندار کرمان در نشست با «حسن شبان‌پور» معاون حقوقي و امور مجلس سازمان ميراث‌ فرهنگي کشور و شماري از نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد : آثار تاريخي واجد شرايط با مشارکت بخش خصوصي احيا شود . نجار با بيان اين‌ که در حال حاضر بسياري از کشورها تنها با تکيه بر ظرفيت‌هاي گردشگري و تاريخي به درآمدي بالاتر از درآمد نفت ايران دست يافته‌اند ، افزود : بايد با معرفي ظرفيت‌هاي شاخص و برجسته تاريخي و گردشگري در مسير توسعه گردشگري گام برداشت . استاندار کرمان صنايع‌ دستي و هنرهاي سنتي را در رشد و توسعه مشاغل خانگي بسيار مهم برشمرد و اذعان داشت : اين صنايع با حداقل سرمايه مي‌تواند در درآمد‌زايي و اشتغالزايي کشور تاثير‌گذار باشد . وي با اشاره به جايگاه ممتاز صنايع‌ دستي استان کرمان در صادرات غير نفتي ، تصريح کرد : بايد با حضور در نمايشگاه‌هاي بين‌المللي نسبت به معرفي و فروش هنرهاي سنتي و دستي به‌ ويژه قالي و گليم کرمان قدم‌هاي اساسي برداشت . نجار در ادامه استان کرمان را يکي از استان‌هاي گردشگر‌پذير کشور دانست و گفت : بايد با همکاري دستگاه‌هاي مرتبط زمينه رفاه و آسايش مسافران را فراهم آورد . استاندار کرمان با تاکيد بر اين‌ که در ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي تبليغات و اطلاع‌رساني به صورت مشترک توسط تمامي اعضاي ستاد انجام شود ، افزود : اين مساله مانع از سردرگمي گردشگران و سبب کاهش هزينه‌هاي تبليغاتي مي‌شود .