نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

معرفي جاذبه گردشگري کهگيلويه و بويراحمد

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/10/13
مدير کل ميراث‌ فرهنگي ، صنايع‌ دستي و گردشگري کهگيلويه و بويراحمد از تهيه 110 هزار نسخه اقلام تبليغاتي براي معرفي جاذبه‌هاي طبيعي ، تاريخي و گردشگري اين استان به مسافران نوروزي خبر داد . «حميدرضا واعظي‌زاده» اظهار داشت : امسال براي تعطيلات نوروز 92 برنامه‌هاي مختلفي پيش‌بيني شده است تا بتوانيم به بهترين شکل ممکن استان را به گردشگران و مسافران نوروزي معرفي کنيم . وي افزود : اين اقلام تبليغاتي شامل کتاب ، کتابچه معرفي شهرستان‌ها ، کتابچه گياهان دارويي ، لوح‌ فشرده ، کارت‌ پستال ، نقشه راهنماي آثار تاريخي و گردشگري استان ، ساک دستي و بروشورهاي معرفي صنايع دستي و سوغات استان مي‌شود . مدير کل ميراث‌ فرهنگي استان کهگيلويه و بويراحمد خاطر نشان کرد : تهيه پوسترهايي از جاذبه‌هاي طبيعي و تاريخي استان کهگيلويه و بويراحمد و همچنين نصب بنرهاي خوش‌ آمد گويي به گردشگران و مهمانان نوروزي در سطح استان از ديگر اقلام تبليغاتي ويژه نوروز به شمار مي‌رود . واعظي‌زاده يادآور شد : اداره‌‌ کل ميراث‌ فرهنگي ، صنايع‌ دستي و گردشگري استان کهگيلويه و بويراحمد درصدد جذب حداکثري گردشگران و مسافران در نوروز 92 است .