نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ميزباني ترکيه از بيش از 3 ميليون گردشگر در يک ماه

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/10/13
ترکیه در ماه اکتبر ، میزبان بیش از سه میلیون گردشگر بود . در شرایطی که طی دو سال اخیر وقوع بهار عربی افزایش چشمگیر درآمدهای ترکیه از محل صنعت گردشگری را در پی داشته است ، مسؤولان صنعت گردشگری ترکیه از میزبانی این کشور از بیش از سه میلیون گردشگر در ماه اکتبر خبر دادند . به گزارش ورلد توریسم ، ترکیه در ماه اکتبر سال جاری میلادی با رشد هفت درصدی گردشگرانش نسبت به زمان مشابه در سال 2011 ، از میزبانی این کشور از حدود سه میلیون و 50 هزار گردشگر خبر داد . در این شرایط دولت ترکیه قصد دارد تا سال 2023 درآمدش از محل صنعت گردشگری را دو برابر کند . در حال حاضر ترکیه سالانه حدود 25 میلیارد دلار از محل صنعت گردشگری درآمد دارد و دولت این کشور قصد دارد این رقم را به 50 میلیارد دلار در سال 2023 برساند . کارشناسان نیز پیش‌بینی می‌کنند ترکیه در سال 2023 با قرار گرفتن در جمع پنج مقصد برتر گردشگری جهان ، میزبان 50 میلیون گردشگر باشد . ترکیه به لطف بهار عربی در سال 2011 هفتمین مقصد گردشگری جهان نام گرفت . سازمان جهانی گردشگری ، ترکیه را یکی از موفق‌ترین کشورهای جهان در جذب گردشگر و جذب سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت گردشگری می‌داند که حاصل آن رشد چشمگیر درآمدهای این کشور از محل صنعت گردشگری بوده است . در حال حاضر بیشتر گردشگران ترکیه از کشورهای عربی حوزه خلیج‌فارس ، آلمان ، روسیه ، انگلیس و ایران بوده و مابقی نیز از کشورهای بلغارستان ، هلند ، گرجستان ، فرانسه ، سوریه و ایتالیا هستند . از سوی دیگر بر اساس تحقیقی که از سوی آژانس‌های مسافرتی کشور انگلیس انجام شده ، ترکیه یکی از ‌10 مقصد ارزان گردشگری جهان است و به دلیل نرخ مبادله‌ی ارز بین پوند انگلیس و لیر ترکیه ، ارزان‌ترین مقصد گردشگری برای گردشگران انگلیسی به شمار می‌رود ؛ این در حالی است که مقصد ‌34 درصد گردشگران ترکیه منطقه گردشگری مدیترانه‌ای «آنتالیا» است . ترکیه سالانه میزبان نزدیک به ‌40 هزار گردشگر سلامت است و این امر ، درآمدی را حدود ‌ 150 میلیون دلار برای اقتصاد ترکیه همراه دارد . گردشگران آمریکایی پس از گردشگران عرب ، بیش‌ترین پول را در ترکیه خرج می‌کنند .