نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

قطارهاي سريع گردشگري چين را متحول مي‌کنند

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/10/12
طولانی‌ترین مسیر خط آهن قطار پر سرعت جهان ، به طول بیش از 2000 کیلومتر صنعت گردشگری چین را متحول می‌کند . با افتتاح طولانی‌ترین مسیر خط آهن قطار پر سرعت جهان به طول 2298 کیلومتر در روز گذشته ( چهارشنبه ) در چین ، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند صنعت گردشگری پرجمعیت‌ترین کشور جهان متحول شود . به گزارش برناما ، حداکثر سرعت این قطار سریع‌ السیر که پکن در شمال چین را به گوآنگژو در جنوب متصل می‌کند ، 305 کیلومتر در ساعت بوده که فاصله 22 ساعتی بین دو شهر را 10 ساعت کاهش می‌دهد . تلاش‌های دولت چین برای جذب گردشگر با راه‌ اندازی طولانی‌ترین خط آهن پر سرعت جهان در شرایطی صورت می‌گیرد که سازمان جهانی جهانگردی در گزارشی از رشد چشمگیر صنعت گردشگری این کشور در سال 2011 میلادی خبر داده و اعلام کرده است که این کشور با بیشترین میزان رشد در کسب درآمد از محل صنعت گردشگری ، در صدر فهرست کشورهای آسیایی میزبان گردشگران قرار دارد . کارشناسان با توجه به عملکرد موفق دولت چین در طول دو هفته برگزاری مسابقات آسیایی در شهر گوآنگژو ، با جذب نزدیک به نیم‌ میلیون نفر گردشگر و جذب بیش از یک‌ میلیون گردشگر در زمان برگزاری المپیک پکن در سال 2008 ، پیش‌بینی می‌کنند که دولت این کشور به هدف خود در جذب 100 میلیون نفر گردشگر در سال 2020 میلادی و تبدیل شدن به مقصد نخست گردشگری جهان دست یابد .