نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دو هزار و 300 اثر تاريخي لرستان ثبت ملي شد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/10/12
سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان با اشاره به تعداد آثار ملی تاریخی لرستان گفت : در حال حاضر بیش از دو هزار و 300 اثر تاریخی این استان ثبت ملی شده است . رامین ابراهیمی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران استان لرستان اظهار داشت : در حال حاضر دو هزار و 300 اثر تاریخی لرستان ثبت ملی شده که در بر اساس برنامه ریزیهای صورت گرفته قرار است 140 اثر تاریخی لرستان به ثبت ملی برسد . وی با اشاره به جایگاه استان لرستان در رابطه با ثبت آثار تاریخی در فهرست آثار ملی تصریح کرد : خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته لرستان جزء استانهای برتر کشور در این زمینه محسوب می شود . سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان همچنین با اشاره به برگزاری همایش ثبت آثار ملی در استان سمنان افزود : یکی از برنامه های این اداره کل در این همایش ثبت 130 اثر تاریخی و 10 اثر معنوی به صورت ملی است . ابراهیمی ابراز امیدواری کرد که این تعداد اثر تاریخی لرستان در این همایش به ثبت ملی برسد . وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به تعداد آثار طبیعی ملی لرستان اشاره کرد و گفت : تاکنون 20 اثر طبیعی لرستان ثبت ملی شده است .