نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ژاپن با غذاي حلال به فکر جذب گردشگران مسلمان است

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/10/12
افزايش حضور گردشگران مسلمان در کشورهاي مختلف دولت ژاپن را به فکر روي آوردن به امکانات گردشگري حلال براي جذب مسلمانان انداخت . آمار سازمان گردشگري ژاپن نشان مي‌دهد از سال 2010 به بعد ورود گردشگر از کشورهاي اندونزي و مالزي به ژاپن که از نظر دارا بودن جمعيت مسلمان در رده اول و دوم جهان قرار دارند ، بيشتر شده و اين امر ژاپني‌ها را به تهيه خدمات حلال وادار کرده است . در حال حاضر 6 هتل و 8 رستوران در ژاپن مجوز خدمات حلال دارند و ديگر سازمان‌هاي غير دولتي نيز با بررسي نوع غذاي مسلمانان ، روش پخت و پز آن‌ها و پرسيدن جهت قبله ، مشارکت خود را براي موسسه‌هايي که به دنبال کسب اين مزايا و جستجوي مجوز حلال هستند افزايش مي‌دهند . گفتني است يک شرکت مالزيايي مجوز اين اماکن را صادر کرده است . شرکتي که اعضاي آن را افراد وابسته به دولت مالزي تشکيل مي‌دهند . موسسه‌هاي تور گردان ژاپن نيز بسته‌هاي تفريحي ويژه‌اي براي مسلمانان ترتيب داده‌اند که شامل گشت و گذار در مناطق تفريحي و رستوران‌هاي حلال و اجتناب کردن از مقصدهايي است که مي تواند براي مسلمان اهانت آميز باشد .