نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سرداب جمجمه‌ جاذبه جديد گردشگري جمهوري چک

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/10/11
دومین سرداب جمجمه قاره‌ اروپا با هزاران جمجمه در جمهوری چک ، در ماه‌های اخیر به جاذبه جدید گردشگری این کشور تبدیل شده است . در شرایطی که مدتی قبل یکی از مقامات صنعت گردشگری جمهوری چک از رشد ‌18 درصدی گردشگران این کشور در سال جاری میلادی خبر داد ، از ماه‌ها قبل دومین سرداب جمجمه اروپا با هزاران جمجمه به جاذبه جدید گردشگری جمهوری چک تبدیل شده است . به گزارش ورلد بولتن ، این سرداب جمجمه که در سال 2001 بطور تصادفی کشف شد و پس از سرداب جمجمه پاریس ، دومین سرداب جمجمه اروپا محسوب می‌شود ، در شهر دور افتاده «برنو» واقع شده و برای دو قرن به فراموشی سپرده شده بود . در این سرداب ، جمجمه‌ حدود 50 هزار انسان که در جنگ و یا بدلیل بیماریهای مرگبار از جمله وبا و طاعون فوت کرده‌اند ، نگهداری شده که در ماههای اخیر میزبان هزاران گردشگر از کشورهای مختلف جهان بوده‌ است . دومین سرداب جمجمه اروپا در شرایطی به جاذبه جدید گردشگری جمهوری چک تبدیل شده که این کشور در سال‌های اخیر یکی از مقاصد برتر گردشگری جهان بوده و با در اختیار داشتن بناهای تاریخی زیبا و طبیعت بکر ، سالانه هزاران گردشگر را از سراسر دنیا جذب را می‌کند . جمهوری چک که مدت زیادی از تأسیس آن نمی‌گذرد ، در قلب اروپا واقع شده و تابستان‌های خنک و زمستا‌ن‌های سرد و مرطوب دارد . صنعت گردشگری پس از درآمدهای حاصل از صدور محصولات کشاورزی ، دومین منبع درآمد دولت این کشور محسوب می‌شود .